Тумби ТБ

Довгі Довгі
120+ товарів від 1 184 грн.
Класичні Класичні
10 товарів від 2 585 грн.
Сучасні Сучасні
180+ товарів від 840 грн.
Скляні Скляні
10 товарів від 2 756 грн.
ТВ-комоди ТВ-комоди
40+ товарів від 1 147 грн.
Кутові Кутові
1 товарів від 3 290 грн.
Фільтри пошуку
840 - 10193 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина тумби
Висота тумби
Товщина кромки
Результатів 226 од.
Сортувати:
Tumbus tv terra
Tumbus tv terra
3 774 грн.
Tumbus tv roma
Tumbus tv roma
3 740 грн.
Tumb tv vola
Tumb tv vola
3 774 грн.
Знижка -17%
ТВ телебачення мг-7
ТВ телебачення мг-7
2 828 грн.
2 357 грн.
TUMBA TV Picassa.
TUMBA TV Picassa.
6 290 грн.
Valerio tv-tumba 3sh
Valerio tv-tumba 3sh
2 986 грн.
Знижка -13%
Белен Tumba RTV 2S
Белен Tumba RTV 2S
4 116 грн.
3 590 грн.
Знижка -12%
SELENA TUMBA RTV130
SELENA TUMBA RTV130
3 192 грн.
2 800 грн.
Знижка -13%
SELENA TUMBA RTV155
SELENA TUMBA RTV155
3 324 грн.
2 880 грн.
Treviso tumba 2.
Treviso tumba 2.
3 884 грн.

Один із обов'язкових елементів інтер'єру у вітальні – це тумба під телевізор. Такі меблі мають функціональне призначення і використовуються для установки телевізора, при цьому вони повинні вписуватися в оточення. Тумба має повторювати всі особливості оформлення, залишатися функціональною та бути сучасною. У нашому магазині можна купити тумбу ТВ в Україні, яка стане чудовим доповненням до інтер'єру. Ми підкажемо, як підібрати меблі для вітальні та на що звертати увагу насамперед.

Критерії вибору меблів

Тумба під телевізор вибирається за кількома критеріями:

  • Габарити. Головним фактором є розмір тумби, так як меблі не повинні займати багато місця і заважати вільному пересування кімнати. Є невеликі тумби, які займають мінімум місця та мають більше декоративне значення. Довгі тумби, які займають весь простір вздовж стіни, підходять для просторих приміщень, так як такі меблі потребують багато місця.

  • Наповнення. Верхня частина тумби використовується для встановлення телевізора, нижні полиці можуть бути заповнені технікою, книгами або іншими дрібницями. Залежно від того, як ви збираєтеся використовувати меблі, підбирається певна тумба.

  • Стиль оформлення. Незважаючи на те, що тумби є додатковими елементами інтер'єру, вони повинні органічно вписуватись у навколишній простір. У класичній вітальні краще встановити тумбу з натурального дерева, для сучасного інтер'єру більше підійдуть моделі зі скла та металу.

Підбираючи тумбу під ТБ, потрібно пам'ятати про те, що такі меблі повинні стати гармонійним продовженням інтер'єру. Якщо ви бажаєте купити тумбу ТВ в Україні, виробники запропонують широкий асортимент меблів у різних стилях. Вибрати відповідний варіант для інтер'єру може бути складно через різноманітність форм та стилістичних рішень. Проте ви завжди можете скористатися рекомендаціями професійних консультантів або переглянути фото готових інтер'єрів у мережі.

Де придбати якісні меблі

Якщо ви хочете купити тумбу ТВ в Україні, у каталозі нашого магазину ви знайдете безліч оригінальних та цікавих рішень. Ми співпрацюємо з провідними виробниками меблів зі всього світу, тому пропонуємо найширшу лінійку на ринку. Кожен виріб в каталозі отримав детальний опис та якісні фото, тому ви можете вибрати меблі, спираючись на власні уподобання, або звернутися до консультантів компанії. Досвідчені співробітники магазину чудово розбираються в асортименті та сучасних трендах, тому допоможуть швидко підібрати оригінальні меблі під будь-яку композицію.