Тумби ТБ

Тумби ТВ Довгі Тумби ТВ Довгі
100+ товарів від 1 460 грн.
Тумби ТБ із масиву Тумби ТБ із масиву
2 товарів від 11 928 грн.
Тумби ТБ Класичні Тумби ТБ Класичні
30+ товарів від 1 190 грн.
Тумби ТБ Сучасні Тумби ТБ Сучасні
200+ товарів від 1 190 грн.
Тумби ТБ Скляні Тумби ТБ Скляні
20+ товарів від 1 418 грн.
Тумби ТВ Кутові Тумби ТВ Кутові
2 товарів від 2 393 грн.
ТВ-комоди ТВ-комоди
200+ товарів від 800 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Підсвітка
Направляючі

Один із обов'язкових елементів інтер'єру у вітальні – це тумба під телевізор. Такі меблі мають функціональне призначення і використовуються для установки телевізора, при цьому вони повинні вписуватися в оточення. Тумба має повторювати всі особливості оформлення, залишатися функціональною та бути сучасною. У нашому магазині можна купити тумбу ТВ в Україні, яка стане чудовим доповненням до інтер'єру. Ми підкажемо, як підібрати меблі для вітальні та на що звертати увагу насамперед.

Критерії вибору меблів

Тумба під телевізор вибирається за кількома критеріями:

  • Габарити. Головним фактором є розмір тумби, так як меблі не повинні займати багато місця і заважати вільному пересування кімнати. Є невеликі тумби, які займають мінімум місця та мають більше декоративне значення. Довгі тумби, які займають весь простір вздовж стіни, підходять для просторих приміщень, так як такі меблі потребують багато місця.

  • Наповнення. Верхня частина тумби використовується для встановлення телевізора, нижні полиці можуть бути заповнені технікою, книгами або іншими дрібницями. Залежно від того, як ви збираєтеся використовувати меблі, підбирається певна тумба.

  • Стиль оформлення. Незважаючи на те, що тумби є додатковими елементами інтер'єру, вони повинні органічно вписуватись у навколишній простір. У класичній вітальні краще встановити тумбу з натурального дерева, для сучасного інтер'єру більше підійдуть моделі зі скла та металу.

Підбираючи тумбу під ТБ, потрібно пам'ятати про те, що такі меблі повинні стати гармонійним продовженням інтер'єру. Якщо ви бажаєте купити тумбу ТВ в Україні, виробники запропонують широкий асортимент меблів у різних стилях. Вибрати відповідний варіант для інтер'єру може бути складно через різноманітність форм та стилістичних рішень. Проте ви завжди можете скористатися рекомендаціями професійних консультантів або переглянути фото готових інтер'єрів у мережі.

Де придбати якісні меблі

Якщо ви хочете купити тумбу ТВ в Україні, у каталозі нашого магазину ви знайдете безліч оригінальних та цікавих рішень. Ми співпрацюємо з провідними виробниками меблів зі всього світу, тому пропонуємо найширшу лінійку на ринку. Кожен виріб в каталозі отримав детальний опис та якісні фото, тому ви можете вибрати меблі, спираючись на власні уподобання, або звернутися до консультантів компанії. Досвідчені співробітники магазину чудово розбираються в асортименті та сучасних трендах, тому допоможуть швидко підібрати оригінальні меблі під будь-яку композицію.