Довгі

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина тумби
Висота тумби
Товщина кромки
Результатів 119 од.
Сортувати:
Tumbus tv terra
Tumbus tv terra
3 774 грн.
Tumbus tv roma
Tumbus tv roma
3 740 грн.
Tumb tv vola
Tumb tv vola
3 774 грн.
Знижка -17%
ТВ телебачення мг-7
ТВ телебачення мг-7
2 828 грн.
2 357 грн.
TUMBA TV Picassa.
TUMBA TV Picassa.
6 290 грн.
Valerio tv-tumba 3sh
Valerio tv-tumba 3sh
2 986 грн.
Знижка -13%
SELENA TUMBA RTV155
SELENA TUMBA RTV155
3 324 грн.
2 880 грн.
Treviso tumba 2.
Treviso tumba 2.
3 884 грн.
Знижка -12%
Бук кабінет RTV2S.
Бук кабінет RTV2S.
3 324 грн.
2 910 грн.
Treviso tumba 4.
Treviso tumba 4.
4 790 грн.

Традиційне рішення для просторої вітальні – це довга тумба під телевізор. Такі меблі заповнюють вільний простір у кімнаті, позначають місце для установки техніки та орієнтують розташування м'яких меблів. Більшість покупців вибирають довгі конструкції, які займають весь простір у нижній частині стіни, і тумба використовується як додаткове місце для зберігання різних речей. Якщо ви вирішили купити довгу тумбу ТВ в Україні, радимо врахувати кілька особливостей таких моделей і заздалегідь уявити, як меблі виглядатимуть в інтер'єрі.

Особливості меблів

Довгі тумби відрізняються значними габаритами та використовуються не тільки для встановлення телевізора, але й для зберігання дрібниць. Наприклад, телевізор може стояти на стільниці, а в нижній частині зберігають книги, журнали та інші предмети. Верхня частина тумби також може використовуватися для розміщення інтер'єрного декору, і такі меблі можуть стати відмінним доповненням до традиційної стінки.

Якщо ви вирішили купити довгу тумбу ТВ в Україні, необхідно врахувати декілька особливостей:

  • Масивний зовнішній вигляд. Якщо ви купили тумбу з дверцятами, які прикривають полиці та шухляди в нижній частині, враховуйте, що такі меблі виглядають масивними. Моделі з відкритими полицями візуально виглядають легше, тому довга конструкція не захаращуватиме простір.

  • Безпечні форми. Довгі тумби займають весь простір вздовж стіни, тому краще вибирати моделі із закругленими краями. Стандартні меблі з гострими гранями травматичні, тому краще заздалегідь продумати цю особливість.

  • Функціональне призначення. Залежно від того, яким ви бачите інтер'єр у вітальні, підбираються меблі у певному наповненні. Так, ви можете використовувати внутрішній простір для зберігання книг, тоді краще вибрати модель із відкритими полицями. Якщо призначенням тумби є зберігання речей, варто купити модель із закритими шухлядами.

Довгі тумби займають багато місця, тому важливо зважати на особливості інтер'єру та підібрати меблі в одному стилі з іншими предметами.

У нашій компанії можна купити довгу тумбу ТВ в Україні за доступними цінами та внести завершальні штрихи в навколишній простір. Ми співпрацюємо з відомими виробниками, які щороку поповнюють колекції новими моделями та оригінальними проектами. Ви можете звернутися до консультантів компанії, щоб отримати персональні рекомендації, або підібрати меблі в каталозі, спираючись на опис та фото.