ТВ-комоди

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Направляючі

Якщо ви плануєте використовувати вільний простір у кімнаті з максимальною користю, краще встановити ТВ-комод. Особливість такої телевізійної тумби полягає у великій висоті та наявності висувних шухляд. У нижній частині можна зберігати постільну білизну, речі та інші предмети, які краще заховати від цікавих поглядів. Якщо ви вирішили купити ТВ-комод в Україні, ми розповімо, як вибрати такі меблі та на що звернути увагу при покупці.

Особливості практичних меблів

ТВ-комод – це сучасний варіант традиційної телевізійної тумби та комода для білизни. У такій моделі є зручні та глибокі висувні шухляди, бічні полиці відкритого типу або додаткові секції без дверей для зберігання журналів. ТБ встановлюється на стільниці на досить високому рівні, але деяким людям зручніше дивитися ТБ саме таким чином. Сучасні моделі можуть регулюватися в похилій площині, тому ви зможете контролювати розташування екрана незалежно від висоти розміщення телевізора.

Якщо ви вирішили купити ТВ-комод в Україні, зверніть увагу, що така модель випускається у різних стилях. Можна знайти громіздкі варіанти з масиву з різьбленими ніжками та вставками зі скла з боків для створення ілюзії прозорості конструкції. Якщо вам належить підбирати меблі для невеликої вітальні, радимо придбати кутову модель з декількома глибокими шухлядами та скляними дверцятами з боків. Кутові конструкції займають менше місця, тому навіть масивні меблі виглядають органічно і не захаращують простір.

Головним критерієм такої покупки стане якість висувних механізмів, оскільки комоди рідко використовують для зберігання легких речей. На такій покупці краще не економити, щоб не довелося ремонтувати меблі через кілька місяців активної експлуатації або купувати нові. У нашій компанії ви можете купити ТВ-комод в Україні, який відповідатиме всім вашим вимогам і стане корисним придбанням для інтер'єру в будь-якому стилі.