Шафки у ванну кімнату

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Тип установки
Корзина для білизни
Підсвітка
Направляючі

У ванній кімнаті вам обов'язково знадобиться місце для зберігання різного приладдя та миючих засобів, так що тут доречно встановити шафу. Як правило, ванні кімнати не відрізняються великими розмірами, і меблі підбираються таким чином, щоб вони не займали багато місця і були місткими. Якщо ви хочете купити шафи у ванну в Україні, пропонуємо ознайомитися з різними варіантами таких меблів.

Як вибрати шафу для ванної

Залежно від розміру кімнати у ванній кімнаті можна встановити навісні або підлогові шафи. Кожен із варіантів має свої особливості, і часто комплекти меблів включають як невеликі підвісні моделі, так і стандартні конструкції для підлоги. Тим, хто хоче купити шафи у ванну в Україні, варто продумати своє рішення заздалегідь, щоб інтер'єр вийшов зручним, але не громіздким.

Ось кілька типів шаф, які можна купити у ванну кімнату:

  • Підвісні. Навісні моделі відрізняються компактними розмірами та практичністю, усередині можуть бути передбачені полички та секції для зберігання різних предметів: від зубних щіток до пакетів із пральним порошком.

  • Тумби під раковину. Якщо у вас встановлена ​​раковина у вигляді чаші, можна ефективно використати вільний простір під нею. Тут встановлюється тумба, яка повинна бути ширша за чашу, а все банне приладдя зберігається на внутрішніх закритих полицях.

  • Підлогові. Традиційна шафа на ніжках або на цоколі – гарне рішення для великої ванної кімнати, оскільки подібні моделі відрізняються місткістю. У більшості квартир під ванну кімнату відводиться невелике приміщення, в якому неможливо встановити широку шафу.

Традиційні комплекти для ванної кімнати зазвичай включають кілька видів шаф, щоб гарнітур виглядав різноманітним, але не масивним. У невеликій кімнаті краще встановити високий пенал для рушників та миючих засобів та навісну шафку над дзеркалом для невеликих предметів.

У нашій компанії можна купити шафу у ванну в Україні за доступною ціною та облаштувати інтер'єр у сучасному стилі. У каталозі запропонований широкий асортимент меблів від різних виробників, і консультанти нашого магазину допоможуть вам вибрати шафу для ванної.