Головний елемент меблевого гарнітуру у ванній кімнаті – це тумба під раковину. Такий предмет обстановки вибирається з особливою ретельністю, оскільки активно використовуватиметься щодня. Якщо ви хочете купити тумбу з раковиною в Україні, ми розповімо про основні критерії вибору та допоможемо підібрати оптимальне рішення для вашої ванної кімнати.

Критерії вибору тумби у ванну

Якщо ви хочете купити тумбу у ванну в Україні, важливо обговорити такі аспекти:

  • Розмір. Виробники меблів пропонують широкий вибір тумб для ванних кімнат всіх розмірів, тому ви легко підберете потрібний варіант. Насамперед, радимо виміряти простір, в якому плануєте встановити тумбу, та визначитися з максимальними габаритами. Такі меблі не повинні бути занадто масивними і займати більшу частину простору, але і мініатюрна тумба непрактична в повсякденності.

  • Зміна. Тумба під раковину може бути підвісною, мати цоколь чи ніжки. Підвісні моделі зручні тим, що ви можете закріпити меблі на будь-якій висоті, і прибирання не викликатиме особливих складнощів. Тумби з цоколем – це традиційні меблі, які не потребують установки. Однак цокольна частина швидко стає непридатною через постійний контакт з водою. Варіанти з ніжками – це оптимальний вибір практичних господарок, тому що ви легко зможете вимити підлогу під тумбою.

  • Комплектація. Якщо ви вирішили купити тумбу з раковиною в Україні, зверніть увагу на наповнення. Простір під раковиною може бути зайнятий полицями, висувними шухлядами або корзинами.

Меблі для ванної виготовляються з вологостійких матеріалів, тому що всі поверхні будуть контактувати з водою. До таких матеріалів входять полімерні матеріали, вологостійкий МДФ, скло і пластик. Метал використовується рідко, але фурнітура виготовляється із міцного сплаву, який не реагує на вологість.

У каталозі нашої компанії можна купити тумбу з раковиною в Україні будь-якого розміру. Ми пропонуємо невеликі акуратні тумби для маленьких кімнат та масивні шафи з кількома полицями для ванних кімнат великого розміру. Якщо ви не знаєте, яка модель більше підійде для вашого інтер'єру, звертайтеся до наших спеціалістів, і вони зроблять персональну вибірку на будь-який смак та бюджет.