Дитячі ліжка з висувними скриньками

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал корпусу
Матеріал узголів'я
Підйомний механізм
Розмір спального місця
Направляючі
Результатів 100 од.
Сортувати:
Тахта Amelie
Тахта Amelie
8 330 грн.
Ліжко-80+70
Ліжко-80+70
6 108 грн.

Ліжко із ящиками – стандартний варіант меблів, популярний на сучасному ринку. Додаткова система зберігання допоможе позбавитися інших меблів і зберегти більше простору вільним, тому висувні ящики і додаткові полиці в ліжку стануть корисним рішенням.

Якщо ви вирішили купити ліжко з ящиками в Україні, пропонуємо розглянути різні варіанти меблів та підібрати модель, яка буде відповідати всім вашим вимогам.

Критерії покупки

Ящики можуть розташовуватися в ліжку в нижній частині, з боків або зверху. Залежно від місця розташування ящики можуть бути висувними та відкритими, розмір осередків багато в чому залежить від того, що саме пропонується зберігати. Наприклад, у великих висувних ящиках у нижній частині можна зберігати постільну білизну, у невеликих полицях по краях ліжка можна покласти різні дрібниці, книги чи інтер'єрні прикраси. Якщо ви вирішили купити ліжко з ящиками в Україні, то в магазинах вам запропонують широкий асортимент меблів такого типу. Більшість ліжок оснащуються додатковою системою зберігання, оскільки сучасні споживачі цінують практичні рішення.

Для невеликої спальні можна купити ліжко з підйомним механізмом, який дає можливість підняти спальне ложе та використати внутрішній простір для зберігання речей. Якщо ви вирішили придбати двоспальне ліжко, пропонуємо вибрати модель з висувними полицями в нижній частині, розташовані з двох боків від ложа.

У нашому каталозі ви можете вибрати модель із потрібними характеристиками та купити ліжко із ящиками в Україні за доступними цінами від виробника. Ми пропонуємо якісні меблі різних фабрик і ретельно стежимо за новими трендами, щоб запропонувати нашим покупцям лише найкращі моделі.