Дивани-ліжка

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Наповнення
Мех. трансформації
Підйомний механізм
З шухлядою
Макс навантаження
Диван розкладається
Результатів 238 од.
Сортувати:

Якщо ви живете у невеликій квартирі, питання збереження вільного простору стає основним під час створення інтер'єру. Існує простий спосіб створити комфорт у будинку та не змушувати меблями кожну кімнату – купуйте багатофункціональні предмети обстановки. Наприклад, дивани-ліжка чудово поєднують функції звичайних м'яких меблів та зручного ліжка, тому замість покупки двох повноцінних гарнітурів можна обійтися одним зручним елементом.

Як вибрати диван-ліжко

Диван з розкладним механізмом – відмінне придбання для невеликої квартири, де важливо зберегти якнайбільше вільного простору. Вибір таких меблів будується відповідно до таких вимог:

  • Тип дивану. Вироби мають різну форму, яка підбирається залежно від особливостей інтер'єру. Прямі моделі добре підходять для невеликих приміщень, оскільки займають мало місця, кутові допоможуть відокремити простір для сну та відпочинку від решти кімнати. Форма та розмір м'яких меблів прив'язані до навколишнього оточення, тому важливо визначитися з місцем встановлення заздалегідь.

  • Тип механізму. Існує кілька механізмів, які використовуються для розкладання диванів у ліжко. Якщо диван стоїть у невеликій кімнаті, вибирайте механізми, які не вимагають багато вільного простору для трансформації.

  • Стиль оформлення. Дизайн дивана повністю залежить від оточення, так як м'які меблі повинні гармоніювати з рештою інтер'єру. Такі предмети краще купувати після того, як готовий основний інтер'єр, щоб пізніше не довелося вносити кардинальні зміни.

Крім трансформуючого механізму, дивани можуть оснащуватися полицями та висувними ящиками. Це корисне доповнення, тому що ви отримуєте ще одну шафу, яка не займає місце в кімнаті.

Вибираємо диван-ліжко для дому

Підбирати окремі предмети інтер'єру завжди складно, тому що необхідно враховувати навколишній простір. Поради з інтернету та рекомендації дизайнерів не завжди задають потрібний напрямок для уяви, тому простіше звернутися до фахівців, які працюють з такою продукцією.

У нашому магазині представлені меблі всіх категорій та стилів, тому консультанти чудово розбираються в асортименті та модних тенденціях. Ви можете просто погортати каталог, в якому є зручна система фільтрів, і кожна модель отримала докладний опис або поспілкуватись з консультантами нашого магазину. Ми допоможемо створити інтер'єр, який буде відповідати всім вашим вимогам та продемонструє гарний смак.