Шафи розпашні

1-дверні 1-дверні
40+ товарів від 1 980 грн.
2-дверні 2-дверні
140+ товарів від 2 370 грн.
3-дверні 3-дверні
120+ товарів від 3 987 грн.
4-дверні 4-дверні
110+ товарів від 3 605 грн.
Класичні Класичні
120+ товарів від 1 190 грн.
Сучасні Сучасні
320+ товарів від 2 410 грн.
Шафи 5-дверні Шафи 5-дверні
10 товарів від 5 928 грн.
Шафи 6-дверні Шафи 6-дверні
50+ товарів від 13 515 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Тип установки
Підсвітка
Направляючі
Результатів 430 од.
Сортувати:

Розпашна шафа – це традиційні меблі для будь-якого інтер'єру. Двері такої шафи відкриваються навстіж, тому модель підходить не для кожного інтер'єру. Розпашні шафи не можна встановлювати у вузьких приміщеннях, тому що вони заважають вільному пересування по кімнаті. Важлива вимога – ідеальна рівність підлоги та стін, інакше конструкцію перекошує, і дверцята не функціонують правильно.

Як вибрати шафу з дверцятами

Вибір меблів будується на таких умовах:

  • Розміри. Габарити конструкції - найважливіший аспект вибору, так як шафа повинна не займати багато місця і гармонійно виглядати в оточенні інших предметів обстановки. Якщо вам потрібна шафа, яка є доповненням до гарнітури, вибирайте вузькі пенали. Масивні шафи з декількома секціями встановлюються у великих кімнатах, де відкриті двері не заважатимуть переміщенню.

  • Наповнення. У цьому питанні кожен покупець має свої вимоги, тож виробники постійно оновлюють модельний ряд. Стандартні відкриті полиці доповнюються висувними ящиками, штангами для висячих речей та спеціальними системами зберігання.

  • Стиль. Меблі служать гармонійним доповненням інтер'єру, тому вибір стилістики оформлення вважається найважливішим критерієм. Зверніть увагу на колір стін, фактуру підлоги та навколишній простір – шафа з розпашними дверцятами займає багато простору, тому меблі не повинні відрізнятися за стилем від інтер'єру.

Розпашні шафи - відмінна покупка для будь-якої кімнати, адже додаткові системи зберігання ніколи не будуть зайвими. Залишається тільки визначитися зі стилем оформлення меблів, підібрати відповідні розміри та врахувати побажання.

Якщо ви не знаєте, яка модель підійде для вашої оселі, погортайте каталог нашої компанії. Ми зібрали в одному місці найпопулярніші моделі від відомих виробників та пропонуємо облаштувати будинок якісними та красивими предметами обстановки.