Дивани Лофт

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Наповнення
Мех. трансформації
З шухлядою
Макс навантаження
Диван розкладається
Результатів 28 од.
Сортувати:
Карат диван
Карат диван
10 017 грн.

Дивани лофт

Сучасні вимоги до житла мають на увазі естетичну привабливість та функціональність. Цим вимогам повністю відповідає диван-лофт, який є незмінним елементом приміщення в індустріальному стилі. Для цього напряму в дизайні інтер'єру характерне мінімальне використання меблів, але саме диван є тією обов'язковою деталлю, яка формує цілісний вигляд приміщення, робить його зручним для роботи та відпочинку.

Різновиди диванів лофт

У покупців є можливість вибору відповідної для певного приміщення моделі. М'які меблі класифікуються за декількома параметрами.

По формі

Провідні меблеві фабрики випускають дивани лофт лінійної та кутової форми. У свою чергу кутові моделі можуть бути П-подібними та Г-подібними. Такі вироби забезпечують ефективне використання простору в кутку кімнати, а також кутові дивани сприяють зонуванню загального простору.

Лінійні моделі є більш універсальними, їх можна використовувати для облаштування житлових та робочих зон. Декор таких моделей обмежується тільки каретною стяжкою на спинці та сидінні, але така стриманість в оформленні надає меблям особливого шарму.

За функціональністю

Прості моделі можуть не мати додаткових можливостей, але сучасні вимоги змушують виробників пропонувати більш функціональні дивани: з розкладним механізмом, ящиком для зберігання постільних речей та полицями. Деякі моделі можуть бути оснащені баром, скляними стільницями та іншими елементами.

За типом конструкції

У стандартному виконанні дивани лофт мають каркасну конструкцію. Такі меблі відрізняються зручністю, надійністю та довговічністю. Безкаркасні конструкції зустрічаються набагато рідше, головною їх перевагою вважається мобільність, оскільки вони набагато легші.

Повний асортимент диванів лофт пропонує компанія «МегаДом». У каталозі зібрані моделі від провідних меблевих фабрик, що гарантує високу якість продукції. Оформіть замовлення на сайті від 10000 гривень – і ми доставимо диван в індустріальному стилі абсолютно безкоштовно! Доставка та збирання меблів по Харкову виконується протягом доби!