Дзеркала Лофт

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Фасад
Тип установки
Підсвітка
Результатів 10 од.
Сортувати:

Дзеркала Лофт

Дзеркало - це не просто елемент, а самостійний предмет інтер'єру. Незважаючи на те, що йому не приділяється багато уваги, дзеркало має гармонійно вписуватись у простір. Якщо ви бажаєте купити дзеркало лофт в Україні, ми розповімо, як правильно підібрати такий предмет.

Як вибрати дзеркало потрібного типу?

Стиль Лофт - це суміш традиційних рішень із сучасними трендами, тому дзеркало добре виглядає у будь-якому інтер'єрі. Характерними рисами для такого предмета є використання натуральної незабарвленої деревини, відсутність декору та необроблена поверхня рами. Залежно від оточення та індивідуальних переваг дзеркала підбираються за формою, оформленням та функціональністю.

У магазині ви зустрінете дзеркала таких типів:

  • Кутове підлогове. Традиційний варіант для спальні або передпокою. Як правило, дзеркало робиться на повний зріст, тому ним зручно користуватися.

  • Навісне. Такі моделі відрізняються невеликими розмірами, виконуються у різних формах та добре доповнюють туалетні столики, комоди та тумби.

  • Безрамне. Для ванної кімнати найкраще вибрати саме таку модель, яка відрізняється повною відсутністю рами. Дзеркало зазвичай вішається над раковиною.

  • Настільне. Невелике дзеркало на підставці використовується для нанесення макіяжу та проведення косметичних процедур. Головна особливість моделі в тому, що дзеркало можна прибрати у шухляду.

  • З підсвічуванням. Ідеальне рішення для туалетного столика або ванної кімнати – додаткове освітлення допоможе краще розглянути себе у відображенні.

Рішення купити дзеркало лофт в Україні часто пов'язане з тим, що воно відрізняється лаконічністю. Дзеркало в грубій дерев'яній рамі без прикрас добре впишеться в будь-яке оточення, і вам не доведеться турбуватися про гармонійну композицію.

Де розмістити дзеркало

Якщо ви вирішили купити дзеркало в Україні, важливо правильно розмістити його в інтер'єрі. У вітальні невелике навісне дзеркало використовується для зонування простору, так як у цій кімнаті ви рідко милуєтесь своїм відображенням. Дзеркало для ванної кімнати повинно бути практичним, так як тут воно використовуватиметься за прямим призначенням. Найкраще купити для ванної модель з підсвічуванням або з полицями.

У спальню радимо купити навісне чи настільне дзеркало, яке краще розмістити над туалетним столиком. У дитячих дзеркалах використовуються рідко, оскільки вони можуть бути потенційно небезпечними для дитини.

Ми пропонуємо купити дзеркало в Україні з доставкою. Наші консультанти допоможуть вибрати потрібний варіант для вашого інтер'єру.