Шафи та стелажі Лофт

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Ширина, мм
Висота, мм
Глибина, мм
Результатів 1 од.
Сортувати:

Шафи та стелажі

Зберігання документів, книг, одягу та техніки потребує відповідних меблів. З цими завданнями вдома та в офісі найкраще справляються шафи та стелажі. Між собою такі предмети меблів відрізняються наявністю у шафи стулок, що відкриваються. Стелаж має відкриту конструкцію: полиці закріплені в бічних стінках, фасадна частина відсутня, що спрощує доступ до речей, що зберігаються.

Різноманітність шаф та стелажів

Меблеві фабрики України випускають широку лінійку шаф та стелажів. Між собою вони поділяються за такими ознаками:

  • за конструкцією – вироби можуть бути модульними, корпусними або вбудованими;

  • за формою – шафи та стелажі випускаються в лінійному та кутовому виконанні;

  • за матеріалом виготовлення - масив, метал, МДФ, ЛДСП, також може використовуватися комбінація декількох матеріалів;

  • по наповненню - в якості якого можуть виступати не тільки полиці, випускаються меблі з висувними шухлядами, корзинами та штангами для одягу.

Вибір цих параметрів залежить від місця встановлення. Наприклад, якщо шафу або стелаж передбачається встановлювати вздовж стіни, то в цьому випадку знадобиться модель лінійної форми, для заповнення простору в кутку – шафи та стелажі кутового типу. Дерев'яні моделі нададуть приміщенню респектабельного вигляду, але коштують дорожче. При обмеженому бюджеті відмінною альтернативою виробам із масиву стануть аналоги із МДФ та ДСП. Металеві відрізняються високою зносостійкістю, тому такі шафи та стелажі встановлюються у громадських установах.

Де замовити меблі в Україні?

При виборі постачальника слід звернути увагу на такі моменти:

  • асортименти;

  • ціна;

  • якість продукції;

  • рівень сервісу.

З урахуванням цих параметрів найпривабливіші умови пропонує компанія "МегаДом". Ми реалізуємо шафи та стелажі різних типів від провідних меблевих фабрик України. Пропонуємо акції та знижки, тому наші клієнти отримують якісну продукцію за найкращими в країні цінами. На всі меблі надається гарантія від 12 до 18 місяців! Для оформлення замовлення заповніть форму на веб-сайті.