Серія ДСП фасади

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Товщина кромки
Довжина комплекту
Результатів 30 од.
Сортувати:
Кухня Alta 4.
Кухня Alta 4.
20 059 грн.
Кухня Alta 1.
Кухня Alta 1.
25 116 грн.
Кухня Alta 5.
Кухня Alta 5.
18 951 грн.

Якщо вам потрібні недорогі та практичні меблі, радимо купити кухню з ДСП фасадами в Україні. Цей матеріал зарекомендував себе як бюджетне та просте у розкрої полотно, яке може стати чудовою основою під меблевий фасад. Залежно від дизайнерського задуму основа фасаду покривається плівкою, яка імітує малюнок натуральної деревини або фарбує поверхню будь-якого відтінку.

Особливості ДСП фасадів

ДСП - це недорогий матеріал, який легко піддається різанню та обробці. Основа - пресована тирса, тому меблі з дерев'яних плит відповідають усім стандартам екологічної безпеки. Якщо ви вирішили купити кухню із ДСП фасадами в Україні, можете вибрати гарнітур у будь-якому стилі. Такі меблі коштуватимуть дешевше, ніж аналогічні варіанти з інших матеріалів.

Дерев'яні плити мають пухку структуру, але матеріал легко піддається різанні, тому з ДСП можна виготовити вироби складної форми. Для декорування використовується плівка, яка не вицвітає на сонці та зберігає свій зовнішній вигляд на багато років. Покриття складно пошкодити механічним способом, плівка не боїться контакту з водою та засобами, що чистять.

Якщо ви вирішили купити кухню з ДСП фасадами в Україні, у каталозі нашої компанії можна вибрати гарнітур у потрібному забарвленні. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів від відомих виробників та перевіряємо кожен виріб, який потрапляє на сторінки каталогу. Ви можете не сумніватися як обраний гарнітур і створити оригінальний інтер'єр, який прослужить багато років.