Серія Фарбовані фасади

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Товщина кромки
Довжина комплекту

Кухонні гарнітури стають центром інтер'єру в приміщенні, тому вибору меблів приділяється особлива увага. Для створення оригінальних моделей використовуються різні технології, але найвідоміша техніка оформлення фасадів – фарбування основи із МДФ. Якщо ви хочете створити барвистий інтер'єр, краще купити кухню з фарбованими фасадами в Україні і не обмежувати себе палітрою з натуральних відтінків.

Переваги фарбованих фасадів

Технологія фарбування фасадів для меблів складається з декількох етапів: спочатку виготовляється основа із МДФ, потім готову конструкцію покривають спеціальними фарбами та емаллю. Поверхня фасаду після обробки не боїться подряпин, контакту з водою та частих прибирань, тому практичним господаркам найкраще купити кухню з фарбованими фасадами в Україні.

Фасади, виготовлені за такою технологією, мають такі переваги:

  • Різноманітність кольорів. Для фарбування використовуються спеціальні фарби, але різноманітність відтінків вражає. З цієї причини такі кухні легко втілюють найсміливіші дизайнерські ідеї, і техніка використовується при виготовленні гарнітурів у будь-якому стилі.

  • Довговічність. Шар фарби захищає МДФ від пошкоджень, сама фарба не боїться прямого сонячного проміння і вологи, зберігаючи початковий колір на багато років. Пошкодити фасад механічною дією складно, фарба не відшаровується і не вицвітає.

  • Практичність. Якщо вам потрібні меблі, які легко доглядати, радимо купити кухню з фарбованими фасадами в Україні. Такі фасади легко відмиваються, не вбирають забруднень та неприємних запахів.

Єдиною складністю залишається вибір потрібного відтінку, але вам допоможе наша компанія. Ми пропонуємо купити кухню з фарбованими фасадами в Україні за доступними цінами від виробників та допоможемо створити оригінальний інтер'єр у вас вдома.