Серія Хай-Тек

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Товщина кромки
Довжина комплекту
Результатів 36 од.
Сортувати:

Кухонний гарнітур у стилі хай-тек – сміливе рішення, яке допоможе вигідно підкреслити особливості архітектури та створити оригінальний інтер'єр. Якщо ви вирішили відмовитися від стандартних варіантів, пропонуємо купити кухню серії хай-тек в Україні та створити інтер'єр у дусі мінімалізму та практичності.

Відмінні риси стилю хай-тек

Простий за змістом стиль хай-тек став втіленням епохи мінімалізму, коли дизайнери відмовилися від декоративних прикрас і стали приділяти більше уваги ергономічності. Замість складних прикрас використовуються контрасти, і в одній меблевій композиції присутні хромовані елементи та дерев'яні покриття. Якщо вам подобаються практичні рішення, краще купити кухню серії хай-тек в Україні, тому що всі покриття підбираються з числа сучасних зносостійких матеріалів. Меблевий гарнітур у стилі хай-тек виглядає просто, але штучний камінь, блискучий метал та скло перетворюють стандартні рішення на вишукані композиції.

Якщо ви спокусилися ідеєю створення інтер'єру з яскравими вкрапленнями металу, пропонуємо купити кухню серії хай-тек в Україні в нашій компанії. Ми співпрацюємо з провідними виробниками меблів та пропонуємо широкий асортимент предметів обстановки за доступними цінами. У каталозі ви зустрінете популярні моделі у цьому стилі та зможете підібрати ідеальний гарнітур для свого будинку.