Серія Плівкові фасади

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Товщина кромки
Довжина комплекту
Результатів 233 од.
Сортувати:

Плівкові фасади – це сучасний аналог натуральної деревини, який ні в чому не поступається природним матеріалам. Якщо ви цінуєте практичність та довговічність, найкраще купити кухню з плівковими фасадами в Україні та облаштувати головне приміщення у будинку відповідно до принципів комфорту.

Особливості плівкових фасадів

Фасади для меблів є головною прикрасою гарнітура і приймають на себе основне навантаження під час експлуатації. Плівкове покриття гарантує, що фасад надовго збереже колір і радуватиме барвистим забарвленням і чітким малюнком протягом багатьох років. Технологія виготовлення такого фасаду складається з декількох етапів, так як плівка приклеюється на основу МДФ. Плита обрізається до потрібних розмірів, наноситься фігурне фрезерування для позначення меж і у якості декора, потім під впливом високої температури приклеюється плівка з ПВХ. Покриття неможливо подряпати, плівка не вицвітає на сонці і не реагує на контакт з водою або засобами, що чистять. Якщо вам потрібне практичне рішення для дому, рекомендуємо купити кухні з плівковими фасадами в Україні та не витрачати на прибирання багато часу.

У нашій компанії ви можете купити кухню з плівковими фасадами в Україні за доступними цінами. Ми співпрацюємо з відомими виробниками, які суворо дотримуються всіх встановлених вимог та використовують тільки якісні матеріали для виготовлення меблів. Ви можете не сумніватися в тому, що кухня прослужить багато років, і фасади не змінять колір через часті прибирання.