Серія Профільні фасади

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Матеріал корпусу
Фасад
Направляючі
Результатів 14 од.
Сортувати:

Профільні або рамкові фасади внесли різноманітність у стандартні дизайни для кухонь, оскільки дверцята стали виглядати масивними і привертати більше уваги. Якщо вам подобається традиційне рішення в новому форматі, пропонуємо купити кухні з профільними фасадами в Україні і створити інтер'єр, який матиме яскраву індивідуальність.

Особливості профільної технології

Головна риса профільного фасаду – складність конструкції, оскільки двері складаються з кількох елементів. Спочатку створюється каркасна частина виробу, яка виконується із металевого профілю, МДФ або дерева. Усередині міститься основна частина фасаду, яка може бути скляною, пластиковою або виконаною з деревної плити. Внутрішня частина виготовляється з матеріалів, які не збільшуватимуть вагу дверцят, щоб не навантажувати фурнітуру, але навіть тонкий ДСП чудово імітує натуральне дерево за рахунок плівки ПВХ.

Якщо ви хочете створити незвичайний інтер'єр, найпростіше купити кухню з профільними фасадами в Україні. Такі гарнітури відрізняються від стандартних комплектів незвичайними фасадами, які одразу привертають увагу. Чіткий каркас та імітація повноцінних дверей надають меблям масивності, але фасад зберігає невелику вагу, і ви не помітите різниці між складним профільним варіантом і легкими дверцятами з ДСП.

Поєднання каркасу та наповнення відкриває нові можливості у дизайні, тому залишається лише одна складність – купити кухню з профільними фасадами в Україні у потрібному стилі. Каталог нашої компанії допоможе вирішити цю проблему, адже ми зібрали в одному місці найпопулярніші гарнітури від різних виробників. Якщо ви не можете визначитися з меблями, звертайтеся до консультантів і вони зроблять добірку комплектів для вашого інтер'єру.