Туалетні столики у стилі Лофт

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Фасад
Кількість ящиків
Направляючі
Результатів 2 од.
Сортувати:

Туалетні столики у стилі Лофт

Якщо ви віддаєте перевагу практичному мінімалізму, вам сподобаються меблі в стилі лофт. Цей напрямок характеризується як вибір сучасного споживача, який цінує комфорт та готовий відмовитися від непотрібних деталей. Відмінний приклад такого підходу - туалетні столики у стилі лофт, які залишаються елегантним доповненням до інтер'єру, але зберігають практичну функціональність.

Для чого потрібний туалетний столик

Якщо ви вирішили купити туалетний столик у стилі лофт в Україні, спочатку потрібно вирішити, як саме плануєте використовувати такі меблі. Невеликий зручний стіл можна встановити в спальні, створивши сучасний образ жіночого будуару. У цьому випадку меблі використовуються для зберігання косметики, і тут обов'язково має бути велике дзеркало.

Аналогічний столик добре впишеться в інтер'єр ванної кімнати, якщо розміри кімнати дозволяють встановити різні предмети. Туалетний столик у цьому випадку використовується для зберігання предметів гігієни та косметики. Меблі такого плану зручні тим, що ви створюєте відокремлений простір у кімнаті, призначений для нанесення косметичних засобів або підготовки до сну.

Які бувають столики

  • Туалетний столик - це широке поняття, так як меблі такого призначення можуть бути виконані в різних формах. Розрізняють такі види столиків для косметики:

  • Класична модель. Такий туалетний столик обов'язково доповнюється дзеркалом та висувними ящиками для зберігання різного приладдя.

  • Трельяж. Модель такого плану відрізняється збільшеними габаритами, оскільки дзеркало виконане у вигляді тристулкової конструкції. Поруч із дзеркалом або в нижній частині столика розміщуються висувні ящики та відкриті полиці.

  • Трюмо. Туалетний столик такого плану оснащений дзеркалом на повне зростання, тому подібні моделі часто встановлюються в спальнях або вбиральні. Сам столик та корисний простір для зберігання буде невеликим, основна частина конструкції відводиться під дзеркало.

  • Столик із відкидним дзеркалом. Сучасний варіант туалетного столика, в якому дзеркало встановлене в стільницю і при необхідності відкидається. Робоча поверхня столу виконана у вигляді осередків для зберігання приладдя, і ви отримуєте доступ до секцій після відкидання панелі із дзеркалом.

Якщо ви хочете зберегти інтимну атмосферу в спальні та не перевантажувати інтер'єр зайвими меблями, радимо вибирати меблі у стилі лофт. Головна риса цього стилю полягає в лаконічності та мінімалізмі обробки, тому навіть повноцінне трюмо не буде виглядати громіздкою конструкцією.

Як купити красиві та практичні меблі

Рішення купити туалетний столик у стилі лофт в Україні часто пов'язане не лише з бажанням створити оригінальний сучасний інтер'єр. Меблі в такому стилі роблять з натуральних матеріалів, вони позбавлені зайвої декоративності та практичні у щоденному використанні. Часто туалетні столики в такому стилі зроблені на металевому каркасі, полиці та стільниця – зі скла. Така комбінація матеріалів дає можливість надати навіть громіздкій конструкції невагомого вигляду.

У нашому магазині ви можете купити туалетний столик у стилі лофт в Україні та доповнити інтер'єр спальні корисними меблями. У каталозі представлені популярні моделі столиків від різних виробників, тому ви точно зможете підібрати цікаве рішення для свого інтер'єру.