Чайні столики

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Ширина столу
Довжина столу
Висота столу
Матеріал стільниці
2

Невеликий чайний столик – вдале доповнення до будь-якого інтер'єру, тому такі моделі мають попит. Виробники меблів пропонують різні моделі, і покупцям складно підібрати виріб під певний інтер'єр. Більшість забувають, що такі елементи інтер'єру повинні залишатися практичними, і питання естетики слід порушувати одним із останніх.

Види та особливості

Чайний столик – це невеликий журнальний стіл, на якому прийнято подавати чай гостям чи членам сім'ї. Наприклад, у вітальні такий столик доречний, коли немає журнального столу, тому поставити чашки з чаєм та солодощі нікуди. Такі меблі використовуються за прямим призначенням, тому вибирайте моделі практичні та зручні у використанні.

Основні характеристики чайних столиків:

  • Розміри. Стандартний чайний столик має невеликі розміри, тому легко переносити. У магазині ви знайдете компактні моделі, на яких вміститься лише одна чашка та невелика вазочка, або традиційні з кількома рівнями.

  • Форма. Стільниця може приймати будь-яку форму, яка спаде на думку дизайнеру. Круглі столики практичні в інтер'єрі і не займають багато місця, квадратні виглядають традиційно та масивно. Можна знайти оригінальні концептуальні вироби зі стільницею незвичайної форми, але в інтер'єрі їх необхідно обіграти.

  • Матеріал виготовлення. Столики роблять із усіх матеріалів, які використовуються в меблевій промисловості. Моделі зі скляною стільницею вишукано виглядають, але потребують акуратності під час експлуатації. Дерев'яні мають класичний вигляд і виглядають дорого, пластикові зустрічаються дуже рідко, тому що матеріал дуже легкий і конструкція нестійка.

  • Форма ніжок. Це визначальний чинник розробки дизайну. Такі меблі рідко доповнюються полицями або ящиками, тому ніжки добре проглядаються, і цей факт змушує дизайнерів виявляти максимум винахідливості.

Витончений столик на тонких ніжках може бути мобільним – для цього встановлюються коліщатка. Шанувальникам етнічних мотивів будуть цікаві моделі, у яких стільниця розташована низько. Такі столики використовуються для розпивання напоїв, але люди розміщуються на підлозі, тому потрібна відповідна висота.

Як підібрати столик під інтер'єр

Купувати подібні предмети обстановки слід з особливою увагою, оскільки вони привертають увагу, і будь-яка невідповідність впадає у вічі. Найпростіший вихід - підібрати чайний столик під окремі обстановки. Наприклад, ви можете купити дерев'яний столик у колір основного гарнітуру. У такому оточенні меблі виглядають гармонійно, і композиція вийде закінченою. Якщо ви маєте журнальний столик, можна підібрати чайний стіл у пару до такого елементу. Зверніть увагу на моделі, виконані з того ж матеріалу, що меблі у вашому будинку.

Якщо хочеться різноманітності та оригінальності, можна підібрати столик, який контрастує з інтер'єром. Так, столик з дерева на трьох ніжках без декоративних елементів і пофарбований у тон деревини добре виглядає на фоні дивану авангардного забарвлення. Працювати з контрастами завжди складно, тому що завжди є ризик переборщити. Використовуйте інтернет та зважуйтеся на експерименти, адже тільки так можна створити індивідуальний інтер'єр із характером.

У каталозі нашого магазину представлені моделі чайних столиків у різних стилях, тому пошук підходящих меблів перетворюється на захоплюючу пригоду. Ми пропонуємо меблі всіх категорій, тому ви легко зможете підібрати обстановку для будь-якої кімнати в будинку, використовуючи тільки каталог нашої компанії. Консультанти магазину допоможуть зібрати композиції та розкажуть про виріб у деталях, щоб ваш експеримент закінчився успішно!