Дитячі парти

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Матеріал стільниці

При оформленні дитячої кімнати важливо пам'ятати, що у дитини має бути власне робоче місце. Як тільки дитина починає ходити до школи, потрібно привчати її до самостійності та організувати в кімнаті комфортне місце для навчання. Найпростіше це зробити, якщо купити спеціальну навчальну парту. Такі меблі прослужать кілька років, і поміняти парту доведеться лише у старших класах, оскільки більшість моделей не розраховані на підлітків. Якщо ви вирішили купити дитячу парту в Україні, ми розповімо чому це правильне рішення і в чому переваги таких меблів.

Переваги дитячих парт

Навчальна парта повністю повторює конструкцію шкільного столу та враховує особливості розвитку дитини, тому під час занять створюються всі умови для правильного становища тіла за столом. Якщо ви вирішили купити дитячу парту в Україні, вам будуть цікаві головні переваги таких меблів:

  • Функціональність. Навчальні парти розробляються так, щоб батьки могли створити ідеальні умови для занять своїй дитині. Підйомні механізми дають можливість регулювати висоту та нахил стільниці, тому навіть тривале читання не призведе до псування постави.

  • Безпека. Парти для дітей виготовляються із міцних та екологічно безпечних матеріалів, тому меблі прослужать багато років. Більшість моделей виготовляються із натурального дерева, зустрічаються вироби із МДФ та ДСП.

  • Компактність. Такі письмові столи відрізняються невеликими розмірами, і парта легко поміститься навіть у тісній дитячій. Стіл розрахований на одну дитину, тому організація робочої зони в обставленій дитячій не створюватиме проблем.

Якщо ви купуєте парту з прицілом на тривале використання, радимо купити модель із системою зростання. У таких партах встановлені додаткові підйомники з фіксаторами на ніжках столу, тому при необхідності можна піднімати стільницю на будь-яку висоту.

Якісні дитячі меблі

Якщо вам потрібно купити дитячу парту в Україні, у нашому каталозі обов'язково знайдеться модель із потрібними характеристиками. Ми пропонуємо якісні меблі відомих виробників та постійно поповнюємо асортимент продукції новими виробами. Якщо вас зацікавила певна модель парти, звертайтеся до наших консультантів, і вони розкажуть про переваги цього виробу.