Дивани із пружинним блоком

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Наповнення
Мех. трансформації
З шухлядою
Макс навантаження
Диван розкладається
Результатів 94 од.
Сортувати:

Якщо вам потрібен міцний і зручний диван, найкраще купувати моделі зі пружинами у якості наповнювача. Такі моделі вважаються традиційними, так як пружини в м'яких меблях використовуються давно і відрізняються довговічністю. Додаткова перевага – доступна вартість диванів, тому така покупка легко впишеться до будь-якого сімейного бюджету.

Вибираємо диван із пружинами

Головна характеристика меблів - тип наповнення, тому що пружини можуть бути різного виду:

  • Змійка. Стандартне рішення, яке використовувалось виробниками меблів, одним із перших. Наповнення складається з окремих пружин, кінці яких кріпляться до країв каркасу, створюючи пружну поверхню. Сьогодні дивани з такими пружинами використовуються рідко, оскільки окремі дротяні елементи швидше виходять з ладу.

  • Блоки Боннель. В даному випадку наповнення складається із пружин, які пов'язані між собою, утворюючи єдину поверхню. Диван з таким наповненням має відмінний ефект, що амортизує, довговічний і зручний.

  • Незалежні пружинні блоки. В основі встановлюються окремі блоки, що складаються з пружин, тому поверхня дивана набуває ортопедичного ефекту. Якщо ви плануєте спати на дивані, краще вибирати саме такі моделі.

Зовнішній вигляд самого дивана може бути будь-яким, тому що виробники меблів досягли досконалості у використанні текстилю та оформленні м'яких меблів. Головним критерієм залишається практичність, тому важливо вирішити, як ви збираєтеся використовувати диван і для чого він призначатиметься.

Якісні меблі за доступними цінами

У нашому магазині представлені дивани різних виробників, тому ви можете знайти масивні кутові моделі для великих віталень та малогабаритні дивани із пружинним наповненням для створення додаткового спального місця. Для зручності покупців асортименти ділиться на розділи, є системи фільтрації для пошуку певних моделей, і ви завжди можете звернутися до консультантів магазину з питаннями.