Дзеркала в передпокій

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Фасад
Тип установки
Підсвітка
Результатів 126 од.
Сортувати:

У передпокої обов'язково має бути дзеркало, тому що вам захочеться глянути на себе перед виходом із дому. Якщо ви хочете купити дзеркало в Україні, щоб завершити інтер'єр передпокою, у каталозі нашого магазину чекає найбільша колекція таких предметів. Вибрати дзеркало для передпокою нелегко, оскільки воно має поєднуватись із обстановкою та гармонійно виглядати в інтер'єрі. Ми розповімо, на що звернутися при оформленні покупки і як швидко підібрати дзеркало для передпокою.

Основні правила вибору дзеркал

Якщо ви хочете купити дзеркало в Україні, потрібно пам'ятати, що у передпокої зручніше користуватися дзеркалом на повний зріст. Оптимальне розташування – стіна, перпендикулярна до вхідних дверей, щоб ви не упиралися в дзеркало відразу при вході, але могли уважно розглянути себе перед виходом. Вибирайте моделі на повний зріст, для передпокою більше підходять варіанти дзеркал із настінним кріпленням.

Наступний критерій вибору – стиль оформлення. Для передпокою в класичному стилі краще купити дзеркало у масивній дерев'яній рамі. Інтер'єр у сучасному чи скандинавському стилі потребує лаконічного оформлення, тому ідеальною покупкою стане дзеркало без рами. Не забувайте, що дзеркало потребує підсвічування.

Якщо вам потрібно оформити просторий і великий передпокій, можна придбати кілька дзеркал різного розміру. Така композиція пожвавить і заповнить вільний простір, але не виглядатиме масивною. До речі, у композиції з кількох дзеркал краще використовувати вироби однієї форми, але різного розміру. Класичним рішенням для передпокою є прямокутне дзеркало, так як воно займає менше місця і дає можливість побачити себе в повний зріст. Однак круглі дзеркала можна цікаво обіграти в інтер'єрі та підібрати композицію таким чином, щоб підкреслити форму.

У нашій компанії можна купити дзеркало в Україні, яке відповідатиме всім вашим вимогам. У каталозі представлена ​​чудова колекція дзеркал, які підходять для передпокою та можуть стати головним акцентом в інтер'єрі.