Дзеркала

Фільтри пошуку
535 - 4050 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина дзеркала
Глибина дзеркала
Висота дзеркала
Товщина кромки
Результатів 180 од.
Сортувати:
Знижка -25%
Магічне дзеркало
Магічне дзеркало
2 514 грн.
1 885 грн.
Дзеркало-5.
Дзеркало-5.
1 174 грн.
Дзеркало
Дзеркало
3 060 грн.
Дзеркало
Дзеркало
2 244 грн.

Для візуального розширення простору краще використовувати дзеркала або елементи обстановки з дзеркальними вставками. Такі поверхні відбивають світло, і за рахунок дзеркального ефекту навіть невелике приміщення не виглядає маленьким. Якщо ви вирішили купити дзеркала в Україні для спальні, важливо враховувати особливості оточення та вибирати моделі, які органічно вписуватимуться в інтер'єр.

Як вибрати дзеркало для спальні

У спальні обов'язково має бути дзеркало, адже набагато зручніше готуватися до відходу до сну і здійснювати різні косметичні процедури біля невеликого дзеркала та витонченого туалетного столика. Якщо ви вирішили купити дзеркало в Україні, вибирайте моделі, які спочатку призначені для встановлення у спальних кімнатах. Такі вироби помітні з першого погляду - красиві рамки, великі розміри дзеркала і класичні форми виробу. При виборі дзеркал велике значення має форма, від цього залежить зовнішній вигляд композиції. Так, овальні варіанти витягують кімнату заввишки, тому такі дзеркала добре підходять для невеликих приміщень. Велике квадратне дзеркало підійде тільки для просторих кімнат, так як воно привертає увагу та зміщує акцент на себе.

Основним декором дзеркал є рамка, яка визначає стиль оформлення. Для класичних варіантів характерні масивні дерев'яні рамки з вигинами та завитками, сучасні моделі декорують світлодіодними вставками або металевими рамками.

Якщо ви вирішили купити дзеркало в Україні, у каталозі нашої компанії ви можете підібрати модель у потрібному стилі. Ми співпрацюємо з провідними виробниками та гарантуємо високу якість кожного пропонованого виробу. Ви можете звернутися до консультантів компанії, щоб отримати персональні рекомендації або підібрати дзеркало самостійно, гортаючи каталог і уважно вивчаючи докладний опис товарів з фотографіями.