Гамаки

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Матеріал корпусу
Макс навантаження
Матеріал

Зручний гамак – один із базових предметів обстановки на дачі. У підвісній колисці можна повністю розслабитися, і такі меблі чудово впишуться в інтер'єр заміського будинку. Якщо ви хочете купити гамак в Україні, вам знадобляться поради наших експертів.

Який гамак вибрати

Насамперед, слід визначитися з типом таких меблів. Існують підвісні та каркасні моделі, які відрізняються за способом встановлення та габаритами. Підвісні моделі можна повісити в будь-якому місці, для їхньої установки знадобляться лише дві протилежні точки для встановлення кріплень.

Каркасні моделі цікавіші у плані дизайну, але конструкція відрізняється збільшеними габаритами. Виробники садових меблів пропонують варіанти у вигляді гойдалки з сіткою для спокійного сну або гамаки на каркасі з нерухомою конструкцією.

Як використовувати гамак і яка модель більше підійде

Якщо ви хочете купити гамак в Україні, рекомендуємо заздалегідь вирішити, як і хто його використовуватиме. Можна купити дитячий гамак невеликого розміру із зручною конструкцією у вигляді гойдалки або оригінальний гамак у вигляді підвісної люльки, в якому можна читати книги літніми вечорами.

Залежно від місця встановлення також підбирається певна модель гамака. Якщо ви плануєте підвісити люльку в саду між деревами, купуйте стандартну підвісну модель. Каркасні моделі займають більше місця і виглядають симпатичніше, але такий гамак краще встановити на веранді або під навісом біля будинку.

Матеріал виготовлення

Наступний критерій вибору – це матеріал для виготовлення гамака. Традиційні моделі виготовлені з мотузкової сітки, яка підвішується на гачках по двох протилежних точках. Такий гамак зручний тим, що полотно пропускає повітря, але лежати в ньому буде зручніше на покривалі. Тканинні моделі виглядають привабливими, але для гамаків краще вибрати натуральні полотна. Варто звернути увагу на забарвлення та стиль оформлення матеріалу, щоб меблі добре виглядали у дачному оточенні.

У нашій компанії ви можете купити гамак в Україні за доступними цінами та облаштувати зручний куточок для відпочинку на дачі. Якщо ви не знаєте, який гамак придбати, можна звернутися до консультантів нашої компанії та дізнатися про особливості кожної моделі.