Готові комплекти меблів

Фільтри пошуку
4862 - 105845 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Наповнення
Фасад
Кількість ящиків
Розмір спального місця
Направляючі
Результатів 74 од.
Сортувати:
Знижка -25%
Спальня TRRIO-2 (комплект)
Спальня TRRIO-2 (комплект)
53 678 грн.
40 259 грн.
Знижка -25%
MAGIC-2 спальня (комплект)
MAGIC-2 спальня (комплект)
55 321 грн.
41 493 грн.
Знижка -25%
MAGIC спальня (комплект)
MAGIC спальня (комплект)
77 742 грн.
58 307 грн.
Знижка -34%
Дитяча MONTESSORI-2 Kupa (Туреччина)
Дитяча MONTESSORI-2 Kupa (Туреччина)
90 127 грн.
59 376 грн.

Готові комплекти для дитячої кімнати – відмінне рішення для тих, хто не знає, які меблі купити та як поєднувати різні елементи. При виборі такого гарнітура важливо враховувати, що ситуація в кімнаті створюється з урахуванням декількох факторів. Крім високої якості, практичності та габаритів, необхідно вивчити інтереси дитини, врахувати вік та стать. Ми допоможемо підібрати готовий комплект, який сподобається вам та вашій дитині.

Основні вимоги до меблів у дитячій

Якщо ви вирішили купити готовий комплект в Україні, зверніть увагу на основні блоки у такому гарнітурі:

  • Спальне місце. Залежно від стилю та дизайну, спальне місце може розташовуватися на окремому блоці, на нижньому або верхньому рівні. У невеликих комплектах окремі блоки знаходяться на різних рівнях, у гарнітурах більше – кожен фрагмент є окремим сегментом.

  • Місце зберігання. У готовому комплекті обов'язково має бути передбачене місце для зберігання одягу, іграшок чи книг. Це може бути комірка в нижній частині ліжка, яке висувається або розташовується під спальним ложем. У деяких комплектах шафа є окремою конструкцією, яка об'єднана з іншими елементами або стоїть окремо.

  • Зона для ігор чи роботи. Для дітей молодшого краще купити гарнітур, в якому є ігрова зона, де можна розкласти іграшки і весело провести час з друзями. Школярам більше підійдуть моделі, в яких передбачено місце для занять – зручний стіл зі стільцем та полиці під книги.

Якщо ви хочете купити готовий комплект в Україні, радимо виміряти кімнату та визначитися з тим, як розташовуватимуться окремі блоки гарнітура. Якщо ви уявляєте, як розмістити елементи обстановки, буде простіше підібрати комплект потрібного типу.

Де придбати якісні меблі

У нашій компанії можна купити готовий комплект в Україні, який відповідає всім стандартам та сподобається вашій дитині. Ми постаралися підібрати асортимент таким чином, щоб у каталозі були представлені моделі в різних стилях і для дітей різного віку. Якщо ви не знаєте, який гарнітур купити, можете звернутися до наших консультантів та отримати персональні рекомендації з урахуванням усіх вимог.