Класичні

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина шафи
Висота шафи
Глибина шафи
Довжина тумби
Висота тумби
Довжина дзеркала
Глибина дзеркала
Висота дзеркала
Висота вішалки
Довжина вішалки
Глибина вішалки
Товщина кромки
Результатів 13 од.
Сортувати:
Знижка -14%
Паріфіон Соната
Паріфіон Соната
6 972 грн.
5 980 грн.
Hall Makao CL-005
Hall Makao CL-005
18 985 грн.
Знижка -6%
Білий парафія
Білий парафія
13 512 грн.
12 730 грн.
Знижка -14%
Зал 150 p sonata
Зал 150 p sonata
10 140 грн.
8 750 грн.
Знижка -14%
Прихожа 150 л Sonata
Прихожа 150 л Sonata
10 140 грн.
8 750 грн.
Знижка -14%
Прихожа 110 p sonata
Прихожа 110 p sonata
8 232 грн.
7 060 грн.
Знижка -14%
Прихожа 110 л Sonata
Прихожа 110 л Sonata
8 232 грн.
7 060 грн.
Знижка -13%
Зал Wit-2
Зал Wit-2
26 484 грн.
23 070 грн.
Kentuki Pallway Kit
Kentuki Pallway Kit
15 360 грн.

Якщо ви хочете купити класичну вітальню в Україні, то вам буде корисно вивчити основні риси такого стилю. Класичний інтер'єр вимагає уважного підбору деталей, тому що будь-який відступ від стандартів може стати причиною того, що дизайн втратить цілісність і виглядатиме вульгарно.

Основні риси класичного стилю

Щоб підібрати відповідні меблі, потрібно вивчити основні риси класичного стилю:

  • Стриманість колірної гами. Характерна риса класичного інтер'єру – це стримана кольорова гама, що складається з приглушених або пастельних відтінків. Замість яскравих принтів і візерунків використовуються натуральні мотиви деревного малюнка або легкі флористичні візерунки, які не кидаються сильно в очі.

  • Симетричність та чіткість меблів. Якщо ви хочете купити класичну вітальню в Україні, зверніть увагу на комплекти із симетричним розташуванням всіх елементів. Меблі повинні мати чітку форму, допустимо використання різьблених декоративних елементів як прикраси, але колірна палітра повинна складатися з усього з декількох близьких по тону кольорів.

  • Натуральні матеріали. У класичному інтер'єрі вітаються натуральні матеріали, природний малюнок яких підкреслюється прозорим лаком чи правильно підібраними відтінками фарби.

Класичний передпокій легко розпізнати з першого погляду, виробники меблів радують покупців широким вибором кольорів та варіантів оформлення.

Як вибрати передпокій у класичному стилі

Якщо зі стилем меблів ви вже визначилися, настав час проаналізувати інші критерії вибору. Меблі в передпокій купуються відповідно до кількох важливих умов. Насамперед, комплект не повинен займати все вільне місце в кімнаті та заважати вільному переміщенню. Також не слід розміщувати меблі таким чином, щоб деякі елементи стояли посередині коридору або займали частину дверного отвору.

Наступні важливі критерії – це колір та декор. Для темних і невеликих кімнат краще купити світлий гарнітур, на світлому фоні будь-які меблі виглядатимуть виграшно. Можна придбати меблі із вбудованим освітленням, щоб не довелося встановлювати додаткові світильники. Зверніть увагу на розташування окремих елементів, які мають бути орієнтовані зручним для вас чином. Наприклад, вішалка для верхнього одягу встановлена ​​ближче до дверей, тумба під взуття і банкетка розташовані таким чином, щоб людина, що сидить, не загороджувала прохід.

У нашому магазині можна купити класичну передпокій в Україні за доступними цінами та організувати простір відповідно до будь-яких уподобань та модних трендів.