Кавові столики

Фільтри пошуку
2730 - 8060 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Ширина столу
Довжина столу
Висота столу

Низькі кавові столики доповнюють інтер'єр вітальні та вносять остаточні штрихи в композицію. Однак вибирати такі меблі складно, адже важлива практичність та гармонійність із навколишнім простором. Різноманітність у меблевих магазинах приголомшує уяву, але покупці швидко губляться і не знають, як підібрати столик під інтер'єр вітальні.

Які бувають кавові столики

Кавовий або журнальний столик – це данина традиціям, коли члени сім'ї збиралися вечорами поговорити про справи та випити кави з гостями. На столику подавалися напої та закуски, тому такі меблі часто мали коліщатка для зручного пересування по кімнаті. У сучасному варіанті столик у вітальні використовується як додаткова корисна поверхня і оснащується полицями або ящиками для зберігання дрібниць.

Меблі такого формату виготовляються з різних матеріалів, строгих обмежень для дизайнерів немає. У магазині ви знайдете класичні столи з витонченим металевим каркасом та скляною стільницею або сучасні варіанти із МДФ з декількома відкритими полицями. Габарити, висота та функціональність відрізняються, тому легко підібрати рішення для вашого інтер'єру.

Як вибрати столик у вітальню

Якщо ви вирішили придбати кавовий столик, необхідно пам'ятати про критерії такої покупки:

  • Розміри. Столик встановлюється поруч із диваном або кріслами, тому розміри стільниці підбираються під вільний простір між м'якими меблями. Якщо купити маленький стіл, він загубиться на фоні дивана і виглядатиме недоречно. Занадто великим столом незручно користуватися, і він займає багато місця.

  • Висота. Важливий критерій для будь-якого призначення – це висота стільниці. Точного правила немає, кожен вибирає варіант, який здається безпечним та зручним. Кавові столики спочатку випускаються низькими, тому за ними можна сидіти навіть на підлозі, адже він не перекриває огляд на решту кімнати.

  • Матеріал виготовлення. Краще орієнтуватися на навколишні предмети, щоб столик вписався в інтер'єр. Якщо хочете оригінальний інтер'єр, можна вибрати модель у контрастному забарвленні, але у загальній картині повинні простежуватися єдині риси.

  • Функціональність. Будь-які меблі повинні залишатися практичними і корисними, тому зверніть увагу на полиці в нижній частині столу. Зручно, коли полиць кілька, щоб можна було зберігати у столі різні предмети.

Гарний та зручний кавовий стіл – це вдала покупка у всіх відношеннях. Такий елемент внесе остаточні штрихи в інтер'єр, а додаткова поверхня в зоні м'яких меблів ніколи не буде зайвою.

У каталозі нашого магазину представлені моделі від різних виробників, що дозволяє підібрати ідеальне рішення для будь-якого інтер'єру. Ми пропонуємо якісну продукцію від надійних виробників і допоможемо підібрати відповідні моделі під найоригінальніші інтер'єри. Консультанти магазину раді допомогти з вирішенням будь-якої проблеми і підберуть для вас не тільки столик у вітальню, але і всі інші меблі.