Комоди до передпокою

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Направляючі

Зручний та місткий комод у передпокої – корисне доповнення до інтер'єру. У такої шухляді можна зберігати різні речі або сезонні комплекти, а також верхній одяг, який не буде зімятий при зберіганні у складеному вигляді. Ви можете купити комод в Україні для передпокою в нашій компанії та вибрати меблі, які стануть гармонійним доповненням до інтер'єру.

Правила вибору меблів для передпокою

Комод відрізняється значними габаритами, тому такі меблі підходять не для кожного передпокою. Як правило, таку скриньку можна використовувати не тільки для зберігання одягу, але і для того, щоб прибрати сумки. У такій шафі не передбачені шухляди для зберігання білизни, складати взуття теж не рекомендується. Такі меблі є доповненням, але це не робить комод непотрібним або зайвим в інтер'єрі.

Головним чинником вибору є необхідність такого елемента, оскільки комод не можна назвати обов'язковим предметом інтер'єру. Якщо ви вирішили, що краще обійтися в передпокої без шафи для одягу, можна придбати вішалку для підлоги і комод. Такий комплект чудово виглядає в інтер'єрі, і лаконічна композиція підходить для невеликих або вузьких приміщень.

Стиль оформлення таких меблів залежить від оточення, тому що інтер'єр повинен акцентувати увагу на особливостях. Так у сучасному інтер'єрі краще виглядають комоди з мінімальною обробкою на невеликих ніжках та металевою фурнітурою. Меблі стануть відмінним доповненням до лаконічного інтер'єру і допоможуть створити елегантний образ у передпокої. Ви можете купити комод в Україні в класичному стилі з масивними різьбленими ніжками та ручками, але такі меблі потребують спеціального обрамлення. Відмінним рішенням стане покупка дзеркала на повний зріст у масивній рамі та вішалки для підлоги з дерев'яними елементами – поєднання таких предметів з дерев'яним комодом наповнює інтер'єр практичною елегантністю.

У нашому магазині можна купити комод в Україні за доступною вартістю та підібрати меблі, які відповідатимуть усім вашим вимогам. Наші консультанти допоможуть обрати комод з урахуванням особливостей інтер'єру.