Кухні з барною стійкою

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Матеріал корпусу
Фасад
Направляючі
Результатів 214 од.
Сортувати:
Кухня Б'янка 2м
Кухня Б'янка 2м
8 678 грн.
13 300 грн.
Знижка -7%
Адель 3м кухня
Адель 3м кухня
16 094 грн.
14 902 грн.
Знижка -7%
Кухня Адель Люкс
Кухня Адель Люкс
20 720 грн.
19 185 грн.
Знижка -14%
Кухня Мішель 2,6м
Кухня Мішель 2,6м
17 997 грн.
15 515 грн.
Оля кухня 2м
Оля кухня 2м
11 800 грн.

Один із найпопулярніших варіантів у сучасному дизайні – це кухні з барною стійкою, яка розмежовує простір, відокремлює робочу зону і просто ефектно виглядає на тлі гарнітуру. Якщо ви вирішили купити кухню з барною стійкою в Україні, можете використати цей елемент інтер'єру в різних цілях та вигідно підкреслити переваги приміщення.

Як вибрати кухню з барною стійкою

Якщо ви вирішили купити кухню з барною стійкою в Україні, слід дотримуватись основних правил покупки меблів. Ретельно заміряйте простір, у якому буде встановлено гарнітур, та визначтеся з розміщенням всіх елементів. Потім варто обговорити розташування барної стійки, так як її можна використовувати для відділення робочої зони від обідньої або додаткового простору при приготуванні їжі.

Барна стійка – головний елемент у такому гарнітурі, тому основна увага приділяється саме цій частині комплекту. Насамперед, слід визначитися з типом стійки, тому що вони можуть бути різними:

  • класична – висота до 1,2 метра, для такого високого столу знадобляться спеціальні барні стільці;

  • суміщена – стійка є продовженням столу, який використовується як робоча поверхня або для прийому їжі;

  • трансформер – стійка має складну конструкцію, цей елемент у разі потреби можна скласти та прибрати.

Барна стійка - стильний і корисний додаток до кухонного гарнітуру, але такий елемент повинен гармонійно вписуватися в навколишній простір. Зверніть увагу на загальний стиль оформлення приміщення та враховуйте розміри кімнати при виборі меблів, щоб гарнітур не займав весь вільний простір та не заважав вільному переміщенню.

Якісні меблі від виробника

У нашій компанії ви можете купити кухню з барною стійкою в Україні за доступними цінами та оформити інтер'єр у потрібному стилі. У каталозі представлені комплекти від різних виробників, але наші спеціалісти відібрали найпопулярніші моделі гарнітурів у різних стилях, щоб урізноманітнити асортимент.

Кожен комплект пройшов перевірку на відповідність стандартам, і ми гарантуємо високу якість меблів у нашому каталозі. Для вашої зручності ми забезпечили моделі докладним описом та барвистими фотографіями, тому ви швидко знайдете меблі для свого будинку в каталозі. Якщо у вас виникнуть питання, можете звернутися до консультантів магазину та отримати детальну інформацію та особисті рекомендації.