Столи кухонні

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина столу в розкладеному вигляді
Стіл розкладається
Матеріал стільниці
71
5
1
107
7
36
Направляючі
Результатів 235 од.
Сортувати:
Стіл Ріо
Стіл Ріо
6 866 грн.

Столи кухонні в інтернет-магазині "Мега Дім"

Стіл – це головний елемент обстановки на кухні, адже саме на його поверхні ми готуємо їжу та вживаємо їжу. Такі важливі меблі потребують не менш ретельного вибору, тому в магазині меблів покупців зустрічає нескінченний ряд столів різної форми та типів. Сучасні дизайнери лише ускладнюють завдання, щороку пропонуючи нові моделі та реалізуючи сміливі дизайнерські задуми.

Як вибрати стіл для кухні

При виборі меблів важливо враховувати кілька факторів, оскільки обстановка на кухні передбачає розслаблення, але при цьому має бути практичною у щоденному використанні. Також важливо поєднання столу з інтер'єром приміщення та навколишнім простором. Ось основні критерії, на які орієнтуються покупці при виборі меблів:

  • Розмір. Стіл повинен бути зручним, щоб помістилися всі члени сім'ї, але не займати надто багато місця у приміщенні. Якщо у вас маленька кухня, придбайте складний стіл, який розкладається у разі потреби та забирається, коли робоча поверхня більше не потрібна.

  • Форма стільниці. Для маленької кухні краще купити круглий стіл, який добре виглядає в центрі кімнати. Квадратні моделі більше підходять для просторих кухонь, тому що в такому антуражі стіл виступає як основний елемент композиції.

  • Матеріал виготовлення. У цьому питанні покупці дотримуються стандартних рішень і віддають перевагу дереву а не пластику. Проте існують і комбіновані моделі, у яких пластик чи метал вдало поєднується з дерев'яними стільницями.

  • Стиль оформлення. Стіл - це головний елемент обстановки, тому меблі повинні поєднуватися за стилем з оточенням. Вибирайте моделі схожі по відтінку і виконані з того ж матеріалу, що гарнітур. Альтернативне рішення – покупка меблів, які будуть контрастом на тлі решти інтер'єру.

Кухонний стіл повинен мати привабливий зовнішній вигляд, підкреслювати особливості інтер'єру та вписуватись у загальну картину. Можна вибрати всі меблі в одному тоні, щоб створити відчуття єдиного комплекту або підібрати стіл в іншому стилі, який внесе контраст в обстановку.

Оригінальні меблі та поради професіоналів

У нашому магазині представлені якісні меблі від різних виробників, тому на вас чекає широкий вибір предметів інтер'єру в будь-яких стилях. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками та впевнені як пропонований товар. Кожен виріб у каталозі відповідає встановленим стандартам і прослужить багато років, не вимагаючи ремонту та не втрачаючи привабливого зовнішнього вигляду.

Якщо ви не знаєте, який стіл підійде для вашої кухні, можете звернутися до консультантів магазину. Досвідчені фахівці підкажуть модель та розміри столу, який ідеально впишеться в інтер'єр.