Ліжка ковані

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Матеріал корпусу
Матеріал узголів'я
Підйомний механізм
Розмір спального місця
Результатів 51 од.
Сортувати:

Витончене коване ліжко - це відмінне придбання для спальні в сучасному стилі, тому такі предмети інтер'єру мають великий попит. Виробники меблів оцінили інтерес покупців у подібних меблів та створили безліч оригінальних виробів у сучасному стилі. Якщо ви вирішили купити коване ліжко в Україні, пропонуємо познайомитися з такими виробами ближче та дізнатися про всі особливості подібних меблів.

Як вибрати ліжко для спальні

Якщо ви хочете купити коване ліжко в Україні, радимо розглянути різні типи таких меблів, щоб оцінити переваги кожного виробу. Ковані ліжка – це окрема категорія меблів для спальні, які можуть бути представлені широким асортиментом виробів. Вибір ліжка найкраще будувати на таких принципах:

  • Тип конструкції. Коване ліжко може бути у комбінованому стилі, коли металевий каркас доповнюється плитами МДФ. Стандартні моделі виготовляються повністю із металу, але напрямні можуть мати різну форму.

  • Розміри. Металеві ліжка можуть бути односпальними або двоспальними, габарити конструкцій різноманітні і підібрати найбільш вдале рішення для своєї спальні може кожен покупець.

  • Стиль оформлення. Якщо ви вирішили купити коване ліжко в Україні, не потрібно думати, що подібний предмет обстановки диктуватиме суворі вимоги до навколишнього простору. Можна знайти класичні ліжка з прямим та високим узголів'ям, оригінальні моделі з витонченими ажурними ґратами та авторські проекти, виготовлені у незвичайному стилі.

Ковані ліжка мають масу переваг у порівнянні з дерев'яними аналогами - такі меблі прослужать багато років, легко впишеться в інтер'єр і витримає будь-яку вагу. Меблі з металу не потребують спеціального догляду, відрізняються довговічністю та міцністю.

Де придбати якісні меблі

Якщо ви наглядаєте коване ліжко для своєї спальні, радимо почати пошук відповідної моделі з відвідування нашого магазину. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів у різних стилях, тому що співпрацюємо з рядом відомих меблевих фабрик. У каталозі представлені ліжка із металу різного розміру та стилістики, тому ви легко знайдете цікаве рішення для своєї спальні.

Ми співпрацюємо з відомими виробниками, тому можемо гарантувати високу якість товару. Наші консультанти перевіряють кожен виріб перед тим, як надіслати меблі замовнику, і при необхідності ми можемо надати всі необхідні сертифікати якості.