Матрасы тонкие для диванов

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Наповнення
Навантаження на одне спальне місце
Жорсткість матраца
Зима-Літо
Результатів 259 од.
Сортувати:

Тонкі матраци для диванів використовуються як основа спального місця, тому вони багато в чому повторюють стандартні вироби для ліжок. Однак матрац для дивана повинен бути набагато тоншим, тому що вам доведеться постійно прибирати його та використовувати, тільки щоб влаштуватися з комфортом на ніч. Якщо вам потрібно купити тонкий матрац для диванів в Україні, буде корисно дізнатися, за якими критеріями слід вибирати виріб.

Вибираємо матрац для дивана

Якщо ви використовуєте диван як ліжко і розкладаєте м'які меблі перед сном, вам обов'язково знадобиться спеціальний матрац. У розкладеному вигляді основа дивана буде занадто жорсткою для нормального сну, для пом'якшення використовується тонкий матрац.

Якщо ви хочете купити матрац тонкий для дивана в Україні, зверніть увагу: виріб повинен мати такі ж характеристики, як і матраци для ліжок. Єдина відмінність - товщина: для диванів випускаються матраци, які набагато тонші за варіанти для ліжок. Це робиться з однієї причини - матрац використовується тільки вночі, і після того, як спальне місце буде зібрано і набуде вигляду дивана, топер забирається.

У деяких випадках матрац використовується для зміни жорсткості спальної поверхні. Так, в ортопедичних диванах поверхня виходить дуже м'якою, тому не всім комфортно спати. Щоб змінити ступінь жорсткості спальної поверхні, можна використовувати тонкий матрац потрібної пружності. Додаткова перевага тонких матраців полягає в тому, що за допомогою цього виробу ви захищаєте м'які меблі від забруднень і потертостей.

У нашому магазині можна купити тонкий матрац для дивану в Україні за доступними цінами. Ми пропонуємо широкий асортимент та допоможемо вибрати матрац, який буде відповідати всім вашим вимогам.