Модульні дивани

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Наповнення
Мех. трансформації
З шухлядою
Макс навантаження
Диван розкладається
Результатів 1 од.
Сортувати:

Бажання сформувати унікальний дизайн інтер'єру та забезпечити максимальну зручність у використанні призвели до появи нових конструктивних рішень при виготовленні м'яких меблів. Одне з таких рішень – це модульні дивани, які відрізняються від каркасних аналогів тим, що складаються з кількох незалежних друг від друга блоків. Купити модульні дивани в Україні можна для квартири, будинку чи офісу чи іншого приміщення. Їх встановлюють у вітальні, дитячій кімнаті чи спальні, дивани такого типу можуть мати лінійну або кутову форму.

Складові елементи меблів

Конструктивно модульні дивани складаються з наступного набору блоків:

  • спинки;

  • пуфи;

  • козетки;

  • підлокітники.

У складі модульних диванів також можуть використовуватися блоки з вбудованими столиками, полицями та ящиком для зберігання постільних речей.

Переваги диванів модульного типу

Бажання купити модульні дивани в Україні пояснюється декількома плюсами таких меблів:

  • мобільність – модульний диван не важко перевезти на нове місце проживання;

  • варіативність – за рахунок зміни розташування блоків можна перетворити вигляд дивану та інтер'єру приміщення загалом;

  • стильний дизайн – модульні дивани особливо добре поєднуються із сучасним стилем оформлення інтер'єру;

  • функціональність – можна налаштувати оптимальне компонування конструкції для сну, відпочинку чи ігор.

Назад є більш висока вартість модульних диванів, оскільки в цьому випадку йдеться про індивідуальне рішення. Однак цей недолік можна мінімізувати за рахунок правильного вибору постачальника.

Де придбати модульні дивани в Україні?

Найкращі ціни на таку продукцію пропонує компанія Мега Дім, яка реалізує модульні дивани від провідних виробників. Покупців приємно здивує широкий асортимент, але труднощів із вибором вони не зазнають, оскільки наші менеджери допоможуть зупинитися на оптимальному варіанті. Якщо ви не потребуєте допомоги, то купити модульні дивани в Україні в компанії «Мега Дім» можна за допомогою форми на сайті, для цього додайте товар у кошик та завершіть оформлення покупки. Незабаром після цього ви отримаєте своє замовлення та зможете особисто переконатися у перевагах меблів. Зробимо все можливе, щоби ви залишилися задоволені співпрацею.