Набори дитячих меблів

Фільтри пошуку
4862 - 105845 грн.
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Наповнення
Фасад
Кількість ящиків
Розмір спального місця
Направляючі
Результатів 74 од.
Сортувати:
Знижка -25%
Спальня TRRIO-2 (комплект)
Спальня TRRIO-2 (комплект)
53 678 грн.
40 259 грн.
Знижка -25%
MAGIC-2 спальня (комплект)
MAGIC-2 спальня (комплект)
55 321 грн.
41 493 грн.
Знижка -25%
MAGIC спальня (комплект)
MAGIC спальня (комплект)
77 742 грн.
58 307 грн.
Знижка -34%
Дитяча MONTESSORI-2 Kupa (Туреччина)
Дитяча MONTESSORI-2 Kupa (Туреччина)
90 127 грн.
59 376 грн.

Сучасні набори дитячих меблів – це повноцінні комплекти, призначені для дитячих кімнат, і такого гарнітура достатньо для створення зручного та практичного дитячого куточка. Якщо ви не хочете витрачати час, підбираючи різні предмети обстановки, найпростіше купити набори дитячих меблів в Україні. Такі комплекти включають всі елементи, які необхідні для облаштування інтер'єру в дитячій кімнаті та позбавлять необхідності докуповувати інші меблі.

Правила вибору меблів у дитячу

Якщо ви вирішили купити набір дитячих меблів в Україні, необхідно враховувати бажання дитини та орієнтуватися на її інтереси. Наприклад, для дошкільнят краще придбати комплект, у якому є елементи спортивної конструкції. Спальне місце може розміщуватися вгорі, для того щоб піднятися на другий рівень, використовуються сходи. Внизу можна облаштувати ігрову зону. Такий комплект не тільки стане чудовим варіантом для дитячої кімнати, а й допоможе дитині розвиватися фізично. У набір можуть входити елементи, які встановлюються окремо, і за допомогою таких меблів можна повністю облаштувати дитячі. Інші комплекти можуть складатися з модульних блоків, меблі такого типу легко підлаштовуються під будь-яке приміщення.

Старшим дітям краще придбати комплект, до якого входить повноцінний робочий стіл. У дитячій має бути місце для виконання домашніх завдань, тому стіл має бути у цій кімнаті обов'язково. Також не забувайте про шафи та системи зберігання, щоб школяру не довелося постійно ходити до іншої кімнати за підручниками.

У нашій компанії можна купити набір дитячих меблів для дітей будь-якого віку. Ми пропонуємо якісну продукцію від відомих виробників та допоможемо вибрати комплект, який буде відповідати всім вашим вимогам.