Наматрацники

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Наповнення
Навантаження на одне спальне місце
Жорсткість матраца
Зима-Літо

Наматрацники використовуються з кількома цілями, тому вибирати такий виріб слід з особливою увагою. Насамперед, ви захищаєте сам матрац від зносу, тому що випрати тонке покривало набагато простіше, ніж очистити поверхню масивного та важкого матраца. Додатковий верхній шар не тільки захищає матрац від забруднень та зношування, але й може мати додаткові функції. Якщо ви вирішили купити наматрацник в Україні, буде корисно дізнатися, які особливості може мати такий виріб.

Особливості та критерії вибору

У деяких випадках наматрацники використовуються для запобігання втраті тепла і щоб зробити поверхню матраца комфортнішею. Так, виробники матраців використовують для верхнього шару своїх виробів тканини з додаванням шовкової нитки. Таке полотно має гарну та гладку поверхню, але деякі види постільної білизни можуть ковзати по ньому. В результаті, простирадло зісковзує з матраца, і ви можете прокидатися від незручностей, що завадить нормальному відпочинку.

Якщо не подобається матрац, який у вас є, можна поліпшити його, для цього потрібно купити наматрацник в Україні. Наприклад, ортопедичні вироби допоможуть змінити рівень жорсткості матраца і створюють додаткову підтримку тілу під час сну. Також можна знайти моделі з вологовідштовхувальними властивостями, що купуються для дитячих ліжок. В цьому випадку наматрацник захищає матрац від псування і не дає волозі вбратися в наповнення.

Якщо ви оновили матрац, настав час замислитися над його захистом. Ви можете купити наматрацник в Україні в нашій компанії та підібрати виріб із потрібними характеристиками серед продукції відомих брендів. Наші консультанти чудово розбираються в асортименті та допоможуть вибрати наматрацник, який відповідатиме всім вашим вимогам.