Ліжка напівтораспальні

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Матеріал узголів'я
Підйомний механізм
З шухлядою
Розмір спального місця
Результатів 160 од.
Сортувати:

Якщо стандартне двоспальне ліжко не поміщається у вашій спальні, пропонуємо придбати півтораспальну модель. Такі ліжка мають менші розміри, тому двом людям тут не дуже комфортно спатиме. Однак подібні моделі добре підходять для невеликих приміщень, коли традиційне ліжко шириною 2 метри буде надто громіздким.

Переваги компактних меблів

Якщо ви вирішили купити півтораспальне ліжко в Україні, рекомендуємо уважно вивчити всі особливості таких меблів. Насамперед, зверніть увагу на розміри. Стандартна півтораспальна модель має ширину від 120 до 150 см, довжина основи має бути не більше 2 метрів, але рідко буває меншою за 190 см.

На такому ліжку можуть поміститися дві дорослі людини, але спати в тісноті буде некомфортно. Такі моделі більше підходять для однієї людини, але придбати собі спальне ложе можна тільки в тому випадку, якщо розміри приміщення дозволяють встановити таке ліжко. Якщо ви вирішили купити півтораспальне ліжко в Україні для двох людей, враховуйте, що такі меблі можуть бути незручними для тих, хто спить неспокійно.

Якщо ви вже точно визначилися з розмірами ліжка, можна звернути на інші характеристики меблів:

  • Матеріал виготовлення. Меблі можуть бути виготовлені з натурального масиву, плит МДФ і ДСП. Такі ліжка мають найбільший попит на ринку, так як конструкції з металу мають велику вагу, і меблі складно вписати в навколишній інтер'єр.

  • Функціональність. Сучасні меблі повинні бути функціональними, тому моделі з підйомними механізмами популярніші. Таке ліжко можна використовувати як місце для зберігання постільної білизни та одягу.

  • Стиль оформлення. Ліжка можуть бути оформлені в класичному стилі, коли узголів'я декорується завитками з дерева і має незвичайну форму. Сучасний стиль в оформленні виявляється у використанні лаконічних геометричних фігур або авангардному забарвленні.

Якщо ви вирішили купити півтораспальне ліжко в Україні, у каталозі нашої компанії знайдете безліч сучасних та класичних моделей меблів. Ми пропонуємо популярні ліжка від різних меблевих фабрик та допоможемо вибрати модель, яка найкраще впишеться в інтер'єр.