Не розкладні

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Наповнення
Мех. трансформації
З шухлядою
Макс навантаження
Диван розкладається
Результатів 74 од.
Сортувати:
Pavane 3S диван
Pavane 3S диван
18 100 грн.
Pavane 2S диван
Pavane 2S диван
15 450 грн.
Shiraz 3R диван
Shiraz 3R диван
32 900 грн.
Shiraz 3S диван
Shiraz 3S диван
18 400 грн.
Shiraz 2R диван
Shiraz 2R диван
30 250 грн.
Shiraz 2S диван
Shiraz 2S диван
15 650 грн.
Знижка -4%
Анабель 3 (2.05м) диван
Анабель 3 (2.05м) диван
16 105 грн.
15 514 грн.
Знижка -9%
Анабель 2 (1.50м) диван
Анабель 2 (1.50м) диван
13 287 грн.
12 027 грн.

Незважаючи на те, що потреби покупців постійно змінюються, існує категорія меблів, яка завжди залишається затребуваною. Наприклад, нерозкладні стандартні дивани і крісла все ще популярні, і нерідко споживачі роблять вибір на користь таких моделей, відмовляючись від практичних виробів з розкладним механізмом. Якщо ви хочете купити диван в Україні, пропонуємо вивчити головні плюси.

Плюси нерозкладної конструкції

Більшість покупців віддають перевагу диванам з розкладним механізмом, так як подібні моделі замінюють ліжко і прості у використанні. Однак у деяких випадках краще придбати стандартний диван без такого доповнення:

  • Маленька кімната. Для того, щоб розкласти диван у повноцінне ліжко, потрібно розмістити меблі певним чином. Перед диваном має бути достатньо місця, щоб ви могли розсунути ложе, а постійно пересувати крісла або журнальний столик нікому не хочеться.

  • Незручна основа. Не всі моделі мають зручну основу, в якій непомітні шви між секціями. У більшості випадків секції розміщуються на деякому віддаленні один від одного, тому спати на такому ліжку незручно.

  • Крихкий каркас. Якщо вам потрібні меблі, які не доведеться міняти через кілька років, найкраще купити нерозкладний диван в Україні. Рухливі конструкції швидше виходять із ладу, оскільки складаються з окремих фрагментів.

Стандартні моделі без розкладного механізму – це корисні предмети інтер'єру, які не мають додаткових функцій, але зручні в експлуатації. У нашому магазині ви можете купити диван в Україні для будь-якого інтер'єру, тому що ми співпрацюємо з різними виробниками і пропонуємо широкий модельний ряд меблів. У каталозі докладно описано кожен виріб, тому ви зможете швидко підібрати диван у певному стилі. Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете звернутися до консультантів компанії та отримати персональні рекомендації щодо вибору диванів.