Прямі

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Товщина кромки
Довжина комплекту
Результатів 239 од.
Сортувати:

Традиційне рішення для кухні – це прямий гарнітур, який займає одну стіну і є основною робочою зоною при приготуванні їжі. Такі комплекти підходять як для невеликих приміщень, так і для просторих кімнат, тому що прямий гарнітур легко доповнюється іншими елементами, і звичайна форма дає можливість розмістити його в будь-якому місці.

Як вибрати меблі на кухню

При покупці готових меблів важливо враховувати розміри приміщення та вибрати комплект, що підійде під параметри виділеного простору. Якщо ви вирішили купити пряму кухню в Україні, спочатку виміряйте приміщення та визначтеся з місцем для встановлення меблів. Вам знадобляться три основні виміри:

  • між стінами та комунікаційними магістралями, так як меблі повинні стояти близько до стін, але не заважати трубам та дротам;

  • від підлоги до стелі з урахуванням розташування решітки вентиляції, щоб закрити всю стіну, але не перекрити доступ для відведення повітря;

  • від стіни до підвіконня або вікна, щоб не перекривати отвір.

Точні розміри допоможуть вибрати гарнітур, який впишеться в інтер'єр і не перекриватиме доступ світла чи свіжого повітря. Питання стилю та колірного рішення не найголовніші, але краще розглянути якнайбільше варіантів, тому що виробники меблів намагаються не обмежувати можливості покупців. Якщо ви хочете купити пряму кухню в Україні, звертайте увагу не тільки на відповідність розмірів та зовнішній вигляд меблів. Кухонний гарнітур повинен бути виготовлений із якісних вологостійких матеріалів, які не зіпсуються при частому контакті з водою та надовго збережуть привабливий зовнішній вигляд.

У каталозі нашого магазину представлені кухонні гарнітури від відомих виробників, які дотримуються всіх встановлених вимог та використовують для своєї продукції тільки безпечні матеріали. Для зручності покупців ми забезпечили кожен виріб докладним описом та якісними барвистими фотографіями, тому ви можете детально розглянути кожен елемент набору та визначитися з вибором. Якщо ви вирішили купити пряму кухню в Україні, у нашому каталозі обов'язково знайдеться рішення для вашої оселі!