Серія Прованс

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Матеріал корпусу
Фасад
Направляючі
Результатів 14 од.
Сортувати:

Кухні в стилі прованс добре підходять для маленьких приміщень, тому що зазвичай вони виконані у світлій палітрі кольорів. Відмінна риса стилю - практичне призначення кожного елемента, тому такий гарнітур ідеально впишеться в малогабаритну квартиру.

Особливості стилю прованс

Якщо ви хочете створити інтер'єр, наповнений теплими відтінками та світлом, рекомендуємо купити кухню прованс в Україні. Меблі в такому стилі виготовляються з дерева, колірна палітра вибирається зі світлих відтінків, як акцентний декор використовуються витончені ковані елементи або вставки з флористическим візерунком.

Кухні в цьому стилі відрізняються простотою, тому використовуються прості геометричні форми, декор фасаду виражається невеликими елементами. Відсутня контрастність, весь гарнітур виконується в одному або суміжних відтінках, так що такі меблі не потребують додаткових акцентів. Якщо ви вирішили купити кухню прованс в Україні, вибирайте меблі з якісних та натуральних матеріалів. Фасади рідко покриваються фарбою, більшість дизайнерів намагаються зберегти природний колір дерева, тому дверцята з натурального масиву виглядають дорого.

У нашому магазині ви можете купити прованс кухню в Україні за доступними цінами від виробника. Ми ретельно перевіряємо кожен виріб, який потрапляє до каталогу компанії, та гарантуємо високу якість меблів.