Приліжкові тумби

Приліжкові тумбочки з дерева Приліжкові тумбочки з дерева
10 товарів від 1 163 грн.
Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Направляючі
Результатів 203 од.
Сортувати:
Тумба Ешлі
Тумба Ешлі
2 182 грн.
Тумба Лофт
Тумба Лофт
3 434 грн.

Тумби - це органічне доповнення до спального гарнітуру, яке додає затишок в інтер'єрі. Невисокі тумбочки використовуються не тільки як декоративні прикраси, але і мають певне призначення. У тумбах можна зберігати різні дрібниці, верхня частина використовується як полиці. Якщо ви хочете купити приліжкові тумби в Україні, важливо враховувати, яка обстановка вже є в кімнаті.

Основні критерії покупки

Тумба поруч із ліжком може використовуватися для зберігання різних речей або лише як підставка під світильник. Незалежно від призначення до вибору таких меблів слід уважно підходити і враховувати безліч факторів. Ось головні критерії вибору супутніх меблів до спальні:

  • Розміри. Приліжкова тумба не повинна бути занадто великою, в іншому випадку меблі будуть незручними у використанні. Висота тумби має бути однаковою з рівнем спального ложа, щоб було зручно користуватися ним.

  • Конструкція. Наступний критерій – конструкція, тому що в тумбі можуть бути відкриті полиці та висувні шухляди для зберігання різних речей. Стільниця тумби використовується як додатковий робочий простір, і тут можна встановити світильник або зберігати телефон під час сну.

  • Форма. Незважаючи на те, що тумби належать до традиційних меблів, такий предмет обстановки може мати різну форму. Кутові моделі призначені для встановлення в кут кімнати, пристінні можна встановити поруч із ліжком впритул до стін. Якщо ви вирішили купити приліжкові тумби в Україні, важливо враховувати, як встановлено ліжко і скільки місця залишається поряд з центральним елементом обстановки.

Приліжкові тумби можна використовувати як яскраві акценти, щоб збалансувати композицію. Можна підібрати меблі в одному стилі з обстановкою, щоб тумби не впадали у вічі і виглядали гармонійним доповненням в інтер'єрі.

У нашій компанії ви можете купити приліжкові тумби в Україні за доступними цінами і з гарантією високої якості. Весь асортимент у каталозі поділений на розділи за стилями, габаритами та призначенням, так що підібрати меблі за певними критеріями буде нескладно.