Пуфи в передпокій

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Наповнення
Фасад
Кількість ящиків
Сидіння
Направляючі

Оформляти невеликі кімнати складно, тому що доведеться ретельно підбирати всі предмети. Наприклад, у вузькому передпокої неможливо поставити банкетку, оскільки вона заважатиме переміщенню та стоятиме на шляху. Замість стандартних моделей краще вибрати не великий пуф. Такий елемент інтер'єру займає набагато менше місця, його можна пересувати в різні місця, і низький пуф відмінно заповнює вільний простір. Якщо ви хочете купити пуфик в Україні, у каталозі нашої компанії ви знайдете широкий асортимент меблів такого плану та зможете підібрати оптимальне рішення для будь-якого інтер'єру.

Вибір додаткових предметів оточення

Пуфік відноситься до додаткових меблів, тому такий елемент підбирається за естетичними характеристиками. Основними критеріями є форма, матеріал виготовлення та стиль оформлення, тому що пуф повинен гармонійно вписатися в оточення. Якщо ви хочете купити пуф в Україні, пропонуємо скористатися кількома простими порадами від професійних дизайнерів.

Класичний передпокій потребує правильного вибору колірної палітри та матеріалів виготовлення. У такому інтер'єрі добре виглядають шкіряні пуфи або невеликі м'які лави з однотонним текстильним оздобленням. Колір меблів підбирається під основні тони інтер'єру, але можна вибрати меблі контрастного відтінку, щоб виділити певну частину приміщення.

Сучасний інтер'єр більш вимогливий до форми, але багато залежить від решти інтер'єру. Наприклад, можна придбати круглий пуф, який стане головним акцентом на нижньому рівні композиції та повторюватиме форму круглого дзеркала на стіні. У сучасному інтер'єрі добре виглядають пуфи на довгих ніжках з подовженим сидінням, які можна встановити біля стіни.


Якщо вам сподобається витончений пуф з пухнастими подушками та округлими різьбленими ніжками, такі меблі добре впишуться до інтер'єру у скандинавському чи стилі прованс. Можна піти на невелику хитрість і придбати комбіновану модель, в якій пуф є частиною конструкції. Такі моделі можуть доповнюватись висувними шухлядами, мати високу спинку або додаткову полицю в нижній частині.


У нашій компанії можна купити пуфик в Україні, який буде відповідати всім вашим вимогам. У каталозі представлена цікава колекція виробів від різних виробників, тому ви знайдете потрібну модель пуфика для передпокою.