Пуфи та Банкетки

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Наповнення
Кількість ящиків

Інтер'єр складається з безлічі деталей, які повинні гармонійно виглядати в одній композиції. Часто оригінальність обстановці надають невеликі предмети оточення, які не здаються важливими, але створюють яскраві акценти. Наприклад, стандартний комплект з дивана та кількох крісел виглядатиме по-іншому, якщо доповнити набір акуратним пуфом. Саме такі дрібниці задають стиль всьому приміщенню, тому сучасні дизайнери із задоволенням використовують компактні пуфи та банкетки для оформлення різних кімнат. Якщо ви хочете надати інтер'єру індивідуальності, найпростіше купити пуфи та банкетки в Україні, щоб внести у звичайну композицію оригінальних штрихів.

Як правильно використовувати пуфи та банкетки

Почнемо з того, що визначимося з термінами:

  1. Пуф. Невелике крісло без спинки та підлокітників може мати будь-яку форму, але обов'язково м'яке сидіння. Пуфи відрізняються низькою посадкою, але можна знайти моделі, в яких використовуються високі ніжки або внутрішня частина використовується як додатковий ящик, тому пуф виходить досить високим.

  2. Банкетка. Невисока лава, яка зазвичай використовується для того, щоб ви могли сісти, поки одягаєте взуття. У сучасному варіанті банкетки можуть встановлюватися в будь-якій кімнаті та виконують функцію дивана. Відмінною особливістю банкеток є відсутність спинки та підлокітників, висота посадки може бути будь-якою, але розміри сидіння рідко досягають габаритів повноцінного дивана.

Якщо ви вирішили купити пуфи та банкетки в Україні, вибирайте вироби, які стануть акцентами в інтер'єрі. Такий підхід допоможе створити оригінальний дизайн, який не буде вичурним, але приверне увагу. При виборі акцентних меблів пам'ятайте, що всі предмети обстановки повинні бути виконані в одному стилі, щоб не порушувати пропорції. Наприклад, диван і крісла підбираються в тон загальної палітри кольору, тому не виділяються на загальному тлі. Зробити таку композицію цікавою можна за допомогою пуфу, який буде яскравою плямою.

Широкий вибір та професійні рекомендації

Якщо ви вирішили купити пуф чи банкетку в Україні, почніть пошук ідеальних меблів з відвідування нашого магазину. Ми пропонуємо широкий вибір якісних виробів за доступними цінами та допоможемо знайти елементи обстановки, яких не вистачає вашому інтер'єру.