Серія Класика

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Матеріал корпусу
Фасад
Направляючі
Результатів 14 од.
Сортувати:

Класична кухня – головна прикраса будинку, оскільки меблі в такому стилі виглядають урочисто та дорого. Багато господинь побоюються купувати кухні серії класика в Україні, так як у їхньому розумінні такі меблі добре виглядають лише у просторих приміщеннях з високими стелями. Насправді навіть невеликий гарнітур у класичному стилі зберігає вишуканий шарм та чудово впишеться у вузький простір.

Особливості класичного стилю

Якщо ви вирішили купити кухню серії класика в Україні, вам буде цікаво дізнатися про основні особливості:

  • Симетрія. Одна з найцікавіших особливостей – симетричність, тому що класичний стиль любить прямі лінії та прості геометричні форми.

  • Стримана кольорова гама. У класичному гарнітурі не буде контрастних відтінків кольорів, які акцентують увагу на окремих фрагментах і порушують візуальну симетричність.

  • Декор у строгому стилі. Фасади оздоблюються завитками, у верхній частині встановлюються карнизи з позолотою, зони можуть ділитися високими колонами. Проте прикрас має бути небагато, загальна стилістика залишається стриманою.

Суворий та лаконічний гарнітур стане центром дизайну, тому в навколишньому інтер'єрі теж не повинно бути багато зайвих елементів. Якщо ви бажаєте купити кухню серії класика в Україні, у нашому каталозі обов'язково знайдеться модель для вашого будинку. Ви можете погортати каталог самостійно або звернутися до консультантів, які підберуть гарнітури під ваші вимоги.