Серія Пластикові фасади

Пластик міцно увійшов у наше життя, і з цього матеріалу виготовляється безліч корисних та практичних речей. Він часто поєднується з традиційними рішеннями, тому у будь-якій варіації пластик виглядає гідно і прослужить багато років. Якщо ви вирішили купити кухню із пластиковими фасадами в Україні, вам запропонують гарнітур, у якому з цього матеріалу виконано лише покриття дверцят. Каркасна частина виготовляється з деревних плит, тому меблі залишаються безпечними та зручними у використанні.

Особливості пластикових фасадів

Перед тим як купувати кухню із пластиковими фасадами в Україні, вивчіть основні характеристики меблів. Така технологія застосовується для різних матеріалів, і вам можуть запропонувати такі варіанти:


  1. фасади, обклеєні пластиком на основі із МДФ;

  2. фасади з ДСП, фанеровані пластиком.

Варіанти з каркасом із МДФ коштують дорожче, тому що цей матеріал більш зносостійкий у порівнянні з ДСП.

Інша особливість пластикових фасадів – обов'язкова обробка краю. Для того, щоб задекорувати місце склейки, використовується алюмінієвий профіль, спеціальна ПВХ кромка або технологія постформінгу, коли пластик розшаровується на два торці, а потім обклеюється кромкою. У кожної технології свої плюси та мінуси, тому краще прислухатися до порад професійних дизайнерів та технологів.

У нашому магазині ви не тільки можете купити кухню з пластиковими фасадами в Україні за вигідними цінами, але й отримати рекомендації від грамотних фахівців. Консультанти компанії уважно відбирають меблі перед додаванням до каталогу та можуть розкрити безліч тонкощів покупцям, тому не соромтеся звертатися до представників магазину.