Скрині

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Ширина, мм
Висота, мм
Глибина, мм
Результатів 1 од.
Сортувати:

Традиційна дерев'яна скриня з кованими елементами – це оригінальна деталь, яка надає будь-якому інтер'єру відтінку вінтажності та ексклюзивності. В останні кілька років використання елементів під старовину в інтер'єрі стало модним, так що ви можете купити скриню в Україні та створити за її допомогою незвичайну композицію.

Як використовувати скриню в інтер'єрі

Скриня – це специфічний елемент обстановки, який вимагає правильного обрамлення. Ви не можете просто придбати такі меблі та поставити їх у кут. Для того, щоб підкреслити незвичайну деталь, потрібно створити відповідне оформлення. Так, ви можете купити скриню в Україні замість стандартних предметів обстановки в спальні. Скриню з важкою випуклою кришкою та металевими куточками можна встановити біля підніжжя ліжка, щоб зробити цікавий акцент в навколишній простір. Якщо використовувати скриню в такій якості, краще вибирати масивні моделі, які можна використовувати для зберігання різних речей.

Невелику скриню можна встановити поруч із ліжком і використовувати замість тумби. Однак подібні моделі повинні бути зручними у використанні, і краще вибирати варіанти, в яких всередині є кілька поличок або окремі осередки для зберігання дрібниць.

Подібні предмети обстановки повинні мати яскраву індивідуальність, але не виділятися на загальному тлі. Так, дерев'яна скриня добре впишеться в спальню в стилі прованс або лофт, але в сучасних композиціях буде виглядати недоречно. Якщо ви вирішили придбати модель зі шкіри з обробкою з металевих смуг, інтер'єр спальні має бути виконаний у класичному чи авангардному стилі.

У нашій компанії представлена ​​оригінальна продукція відомих виробників, тому ви можете купити скриню в Україні за доступними цінами і не сумніватися як обрані меблі. Ми ретельно перевіряємо кожен виріб перед відправкою покупцю і допоможемо підібрати меблі, які будуть відповідати усім вашим вимогам.