Стелажі до дитячої кімнати

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Направляючі
Результатів 24 од.
Сортувати:
Знижка -25%
Стелаж TRRIO
Стелаж TRRIO
11 134 грн.
8 350 грн.
Знижка -25%
Стелаж MAGIC
Стелаж MAGIC
12 123 грн.
9 092 грн.
Знижка -25%
Стелаж MONTESSORI
Стелаж MONTESSORI
11 969 грн.
8 977 грн.
Знижка -25%
Стелаж у дитячу Camp Kupa (Туреччина)
Стелаж у дитячу Camp Kupa (Туреччина)
13 195 грн.
9 896 грн.

Відкриті стелажі в дитячій кімнаті – одне з сучасних рішень, що поєднує у собі практичність та оригінальність. Такі системи зберігання зручні у використанні, тому що дитині не доведеться постійно відчиняти дверцята. При цьому в стелажі можна регулювати відстань між полицями, тому в одній конструкції може бути кілька рівнів висоти. Якщо ви вирішили купити стелажі в Україні, краще вивчити всі варіанти таких конструкцій та приміряти їх на існуючий інтер'єр. Ми розповімо, які стелажі краще виглядають у дитячій та чому подібні системи користуються популярністю.

Яку систему зберігання вибрати?

Для дитячої кімнати підходять не всі системи зберігання, тому варто оцінити переваги та недоліки різних варіантів заздалегідь:

  • Дерев'яні стелажі. Традиційний варіант для оформлення дитячої кімнати – це дерев'яні полиці на направляючих або прикріплені до стін. Якщо ви вирішили вибрати такий варіант, зверніть увагу, що полиці повинні мати згладжені краї, щоб дитина не поранилася.

  • Дерев'яні блоки з полицями. Як стелаж можна використовувати прості блоки з полицями, які стоять на підлозі, але не кріпляться до однієї поверхні. Такі блоки можна використовувати для зберігання книг та іграшок, але складати у них речі непрактично.

  • Металеві стелажі. Подібні системи зберігання використовуються тільки в кімнатах підлітків, так як металеві конструкції не вписуються в дитячий інтер'єр. У кімнаті підлітка стелаж замінить шафу та може використовуватись для зберігання будь-яких предметів. Щоб така конструкція виглядала привабливо, для зберігання речей використовуються пластикові бокси та кошики.

Стелаж у дитячій – незвичайне рішення, тому присутність такої конструкції слід правильно обіграти. Якщо ви вирішили купити стелаж в Україні, рекомендуємо придивитися до розбірних моделей, щоб була можливість самостійно регулювати відстань між полицями та їхню кількість.

Якісні меблі за вигідними цінами

У нашій компанії ви можете купити стелаж в Україні, виготовлений із якісних матеріалів та відповідний усім стандартам. У каталозі можна розглянути різні варіанти таких конструкцій та підібрати модель, яка найкраще підходить під інтер'єр дитячої кімнати. Наші консультанти допоможуть вибрати стелаж потрібного типу та розміру, розкажуть про особливості кожної моделі та розрахують вартість замовлення.