Стелажі

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Довжина шафи
Висота шафи
Глибина шафи
Довжина, мм
Ширина, мм
Висота, мм
Глибина, мм
Товщина кромки
Результатів 41 од.
Сортувати:
Знижка -25%
Trrio steellazh
Trrio steellazh
11 134 грн.
8 350 грн.
Знижка -25%
Magic Stellazh
Magic Stellazh
12 123 грн.
9 092 грн.
Знижка -25%
Монтессорі Стеллаж
Монтессорі Стеллаж
11 969 грн.
8 977 грн.
Знижка -17%
Лев Стеллаж
Лев Стеллаж
3 949 грн.
3 291 грн.
Знижка -17%
Лео книжкова шафа
Лео книжкова шафа
5 709 грн.
4 758 грн.
Знижка -12%
MOBY олівці REG1D2SO.
MOBY олівці REG1D2SO.
3 456 грн.
3 050 грн.
Знижка -17%
Панель Аркіно Глянець
Панель Аркіно Глянець
2 910 грн.
2 425 грн.
Знижка -5%
Пенал Форсаж
Пенал Форсаж
2 213 грн.
2 105 грн.
Знижка -17%
Stellage T-1 швидко і лютий
Stellage T-1 швидко і лютий
1 984 грн.
1 653 грн.
Знижка -17%
Диснея Penalty 2D відкрито
Диснея Penalty 2D відкрито
2 479 грн.
2 066 грн.
Знижка -17%
Penalty 2D Disney
Penalty 2D Disney
3 232 грн.
2 694 грн.

Відкриті стелажі в дитячій кімнаті – одне з сучасних рішень, що поєднує у собі практичність та оригінальність. Такі системи зберігання зручні у використанні, тому що дитині не доведеться постійно відчиняти дверцята. При цьому в стелажі можна регулювати відстань між полицями, тому в одній конструкції може бути кілька рівнів висоти. Якщо ви вирішили купити стелажі в Україні, краще вивчити всі варіанти таких конструкцій та приміряти їх на існуючий інтер'єр. Ми розповімо, які стелажі краще виглядають у дитячій та чому подібні системи користуються популярністю.

Яку систему зберігання вибрати?

Для дитячої кімнати підходять не всі системи зберігання, тому варто оцінити переваги та недоліки різних варіантів заздалегідь:

  • Дерев'яні стелажі. Традиційний варіант для оформлення дитячої кімнати – це дерев'яні полиці на направляючих або прикріплені до стін. Якщо ви вирішили вибрати такий варіант, зверніть увагу, що полиці повинні мати згладжені краї, щоб дитина не поранилася.

  • Дерев'яні блоки з полицями. Як стелаж можна використовувати прості блоки з полицями, які стоять на підлозі, але не кріпляться до однієї поверхні. Такі блоки можна використовувати для зберігання книг та іграшок, але складати у них речі непрактично.

  • Металеві стелажі. Подібні системи зберігання використовуються тільки в кімнатах підлітків, так як металеві конструкції не вписуються в дитячий інтер'єр. У кімнаті підлітка стелаж замінить шафу та може використовуватись для зберігання будь-яких предметів. Щоб така конструкція виглядала привабливо, для зберігання речей використовуються пластикові бокси та кошики.

Стелаж у дитячій – незвичайне рішення, тому присутність такої конструкції слід правильно обіграти. Якщо ви вирішили купити стелаж в Україні, рекомендуємо придивитися до розбірних моделей, щоб була можливість самостійно регулювати відстань між полицями та їхню кількість.

Якісні меблі за вигідними цінами

У нашій компанії ви можете купити стелаж в Україні, виготовлений із якісних матеріалів та відповідний усім стандартам. У каталозі можна розглянути різні варіанти таких конструкцій та підібрати модель, яка найкраще підходить під інтер'єр дитячої кімнати. Наші консультанти допоможуть вибрати стелаж потрібного типу та розміру, розкажуть про особливості кожної моделі та розрахують вартість замовлення.