Офісні стільці

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Оббивка
Сидіння
Макс навантаження

Робоче місце в будь-якому офісі складається зі столу та стільця, так як більша частина роботи виконується в сидячому положенні. Від керівника потрібно створити зручне робоче місце та подбати про здоров'я співробітників. Найпростіше дотримуватися цього правила покупкою якісного офісного стільця. Якщо ви хочете купити офісні стільці в Україні, ми розповімо, як вибрати меблі для співробітників і не помилитися.

Основний критерій вибору

Головними факторами при виборі офісних меблів є практичність, ергономічність та довговічність. Однак багато хто забуває про потреби працівників і купує стильні, але не зручні стільці. Якщо ви працюєте сидячи, протягом дня потрібно розслаблятися та знімати напругу з м'язів спини та шиї. В іншому випадку ви швидко почнете відчувати втому і погане самопочуття вплине на працездатність.

Сучасні ергономічні меблі оснащуються різними механізмами для регулювання окремих частин конструкції. Так, стільці можуть регулюватися по висоті сидіння та куту нахилу спинки. Завдяки цій особливості можна надати сидінню анатомічно правильної форми і створити підтримку для тіла. Якщо немає можливості придбати моделі, що налаштовуються під кожного працівника, пропонуємо використовувати такі рекомендації:

  • для співробітників, які працюють по телефону і довгий час сидять за комп'ютером, краще купити стілець із зручною ортопедичною спинкою та високим підголовником;

  • тим, хто працює з паперами і проводить багато часу за комп'ютером, вирішуючи складні аналітичні завдання, потрібен стілець із регульованим сидінням та підлокітниками;

  • для офісних співробітників, які виконують різноманітну роботу, пропонуємо купити стілець на коліщатках з ковшоподібним сидінням.

Як бачите, для кожного виду діяльності є свої рекомендації – аналітична робота потребує уважності, тому важливо забезпечити працівника комфортом. Для простої офісної роботи більше підходить стілець на коліщатках, щоб можна було швидко переміщатися в робочому просторі, не встаючи з місця. Якщо ви хочете купити офісні стільці в Україні, важливо враховувати специфіку використання таких меблів. У цьому випадку ви зможете забезпечити працівників практичними та корисними предметами інтер'єру.

У нашій компанії представлена ​​продукція різних виробників, тому в каталозі можна вибрати стільці будь-якого формату та стилю. Якщо ви вирішили купити офісні стільці в Україні, в каталозі точно знайдете відповідні меблі та зможете створити сучасний інтер'єр для своїх співробітників.