Тумби ліжкові Лофт

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Ширина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Направляючі
Результатів 5 од.
Сортувати:

Тумби ліжкові

Для гармонійного та затишного інтер'єру в спальні можна розмістити невеликі тумби біля ліжка. Цей предмет служить для заповнення порожнього простору і знадобиться для зберігання різних дрібниць. Якщо ви хочете купити тумби Лофт в Україні, вам запропонують широкий вибір моделей. Ми розповімо, як купити стильні сучасні меблі та які тренди допоможуть створити правильно організований простір.

Тумби у стилі лофт: основні риси

Стиль лофт став користуватися великою популярністю лише кілька років тому, але практична лаконічність підкорила всіх провідних дизайнерів. Для цього стилю характерна повна відсутність декоративних деталей, використання натуральних матеріалів та яскравий виразний стиль. Поєднання таких особливостей відкриває масу можливостей для кожного, адже ви можете сміливо поєднувати грубі фактури зі стриманою палітрою кольорів.

Якщо ви вирішили купити тумби приліжкові Лофт в Україні, вам запропонують два варіанти таких меблів:

  • Дерев'яні. Шорстка фактура необробленої деревини – один з основних прийомів для створення еко-стилю в інтер'єрі. Для меблів Лофт використовуються різні породи дерев, але особлива увага приділяється деревині з яскраво вираженим малюнком. Меблі рідко фарбуються фарбами, частіше використовується прозорий лак, який підкреслює красу деревини.

  • Металеві. Лофт відноситься до напрямків, де широко використовується метал. Надійні і міцні конструкції служать каркасом для різних предметів обстановки, і тумби в такому стилі не виглядають безглуздо в домашньому інтер'єрі. Як правило, металевий каркас доповнюється полицями із МДФ або скла. Така комбінація добре впишеться в інтер'єр спальні.

Стиль Лофт поєднує безліч дизайнерських рішень, але основою для меблів залишаються лаконічність та функціональність. На таких меблях повністю відсутні декоративні елементи, але за рахунок вибору матеріалів тумби не виглядають нудними.

Як вибрати тумбу

При виборі тумби слід звертати увагу на кілька важливих характеристик:

  • Габарити. Незважаючи на те, що тумба є додатковим елементом в композиції, маленька конструкція незручна у використанні. Середня ширина тумби для двоспального ліжка має бути не менше 30 см, глибина – близько 50 см, висота – приблизно на одному рівні з ложем.

  • Форма. Стандартне рішення для спальні – квадратні чи прямокутні тумби. Такі меблі легко вміщаються вздовж стіни, займають мінімум простору і зберігають правильні пропорції. Круглі тумби добре виглядають у незвичайному оточенні, але такі меблі не завжди зручні у використанні.

  • Оснащення. Тумби можуть бути відкритими і закритими. Відкриті конструкції візуально краще виглядають, але доведеться постійно стежити за порядком. Закриті тумби з висувними ящиками або внутрішніми полицями з дверцятами більш практичні у щоденному використанні.

Якщо ви вирішили купити тумбу Лофт в Україні, пропонуємо почати пошук відповідної моделі з відвідування нашого магазину. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів в сучасному стилі від різних фабрик, тому ви обов'язково знайдете оригінальне доповнення для своєї спальні.