Викочування

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Довжина спал. місця
Ширина спал. місця
Наповнення
Мех. трансформації
З шухлядою
Макс навантаження
Диван розкладається
Результатів 186 од.
Сортувати:

Механізми трансформації в м'яких меблів стали обов'язковою вимогою, тому що сучасні споживачі віддають перевагу комфорту і практичності. Подібні конструкції найчастіше використовуються у диванах, які здатні трансформуватися у ліжку. Таким чином, ви зберігаєте більшу частину кімнати вільної, але спати будете на м'якому та зручному ложі. Якщо ви вирішили, що настав час позбутися ліжка, пропонуємо купити диван з механізмом викочування в Україні.

Особливості та переваги

Головна особливість механізмів викочування полягає в розбиранні основи. Для того, щоб перетворити диван на ліжко, потрібно підчепити сидіння і потягнути його на себе. Спинка складається в один рівень із сидінням, і ви отримуєте зручну основу для ліжка. У деяких моделях збільшення корисного простору в середину встановлюється додаткова секція. Такі дивани легко вміщують кількох людей, і зручно спати. Єдиним недоліком таких меблів стало те, що її потрібно правильно розташувати. Перед диваном має бути важких предметів, оскільки трансформації потрібен вільний простір.

Якщо ви вирішили купити диван з механізмом викочування в Україні, оцініть всі моделі, щоб вибрати відповідне рішення. Спинка може опускатися або служити підголовником ліжка в залежності від моделі, тому враховуйте цей факт при покупці меблів. У тому випадку, коли диван встановлений до стіни, краще вибирати модель з нерухомою спинкою.

Купівля нового дивана - важливе рішення для всієї родини, тому краще зважити всі плюси та мінуси перед походом до магазину. У нашому каталозі ви можете оцінити різні моделі та уважно вивчити переваги кожного варіанту. Ми докладно описали характеристики кожного виробу, підготували якісні фотографії та до ваших послуг наші професійні дизайнери. Фахівці допоможуть купити диван з механізмом викочування в Україні, який стане гармонійним і корисним доповненням до інтер'єру.