З ящиком

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Наповнення
Фасад
Довжина тумби
Висота тумби
Висота пуфу
Ширина пуфу
Товщина кромки
Результатів 38 од.
Сортувати:
Знижка -8%
Pounel Amelie.
Pounel Amelie.
3 116 грн.
2 856 грн.
Trio tumba 2d
Trio tumba 2d
769 грн.
Puff Mega.
Puff Mega.
1 498 грн.
Знижка -17%
Спальня Кім Банкет
Спальня Кім Банкет
2 522 грн.
2 102 грн.
Rio tumba 1d
Rio tumba 1d
2 344 грн.
Sonata PUF.
Sonata PUF.
356 грн.
Знижка -31%
Підрахунок підставки SFK90.
Підрахунок підставки SFK90.
2 412 грн.
1 660 грн.
Bianco tumba 2dm
Bianco tumba 2dm
2 340 грн.
Знижка -20%
PUF планшет
PUF планшет
923 грн.
742 грн.
Оскар
Оскар
1 395 грн.
Знижка -17%
Соло-пуф
Соло-пуф
3 679 грн.
3 066 грн.
Знижка -17%
Магнат
Магнат
2 970 грн.
2 475 грн.
Знижка -14%
GOU TUMBA REG1D / 4/9
GOU TUMBA REG1D / 4/9
2 928 грн.
2 520 грн.

Банкетка з шухлядою – практичне та зручне рішення для невеликої передпокою. В середині шухляди можна зберігати сумки або взуття, верхня частина використовується за прямим призначенням, адже набагато зручніше взуватись у сидячому положенні. Якщо ви хочете купити банкетку з шухлядою в Україні, виробники запропонують широкий асортимент меблів такої категорії. Різноманітність ускладнює вибір, але ми допоможемо визначитись із покупкою.

Як вибрати практичні меблі

Якщо ви хочете купити банкетку з шухлядою в Україні, необхідно визначитися з такими питаннями:

  • Призначення скриньки. Скринька всередині банкетки може використовуватися для зберігання взуття, сумок або одягу. Для кожного варіанта є низка вимог, тому бажано заздалегідь визначитися із призначенням меблів. Якщо ви збираєтеся зберігати всередині взуття, зручніше використовувати банкетку з відкидними дверцятами та кількома рядами полиць усередині. Для зберігання сумок більше підходять моделі з розсувними дверцятами і дверцятами і без полиць, так як сумки можуть бути об'ємними.

  • Особливості конструкції. Сидіння банкетки може бути виконане з текстиля або шкіри, також зустрічаються моделі з жорстким сидінням. Кришка може відкидатися або розкриватися - все залежить від ваших особистих уподобань. Для зручності банкетки можуть бути оснащені коліщатками для швидкого переміщення по кімнаті або бути стаціонарними.

  • Стиль оформлення. Меблі можуть бути виконані в різних стилях, зовнішній вигляд залежить від матеріалів виготовлення, наявності декору та типу фурнітури. Класичні моделі виготовлені з дерева, мають органічно підібрану фурнітуру, сидіння обробляється шкірою або щільним текстилем без малюнка. Банкетки в стилі прованс відрізняються незвичайним підходом у виборі текстильного оформлення, яке може мати квіткові візерунки або контрастне забарвлення.

У нашій компанії можна купити банкетку з шухлядою в Україні за доступними цінами та підібрати меблі, які стануть гармонійним доповненням до інтер'єру. Консультанти допоможуть вибрати меблі в потрібному стилі та розкажуть про останні тренди у світі дизайну. Також ви можете погортати каталог і вибрати банкетку за фотографіями та описом.