Столи комп'ютерні з надбудовою

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Довжина
Висота
Глибина
Матеріал корпусу
Кількість дверей
Фасад
Кількість ящиків
Матеріал стільниці
129
1
2
1
4
Направляючі
Результатів 137 од.
Сортувати:
Стіл Соло
Стіл Соло
1 647 грн.

Сучасні меблі повинні бути практичними і функціональними, тому стандартні комп'ютерні столи доповнюються різними корисними елементами. Шухляди та полиці використовуються для зберігання приладдя, яке бажано мати під рукою під час роботи. Найзручніше користуватися столом, на якому осередки розташовані на стільниці, щоб вони були на увазі. Така частина столу називається надбудовою, і більшість сучасних моделей комп'ютерних меблів доповнюються таким зручним елементом. Якщо ви вирішили купити комп'ютерний стіл з надбудовою в Україні, пропонуємо відвідати наш магазин та вибрати модель, яка відповідатиме всім вимогам.

Правила вибору меблів із додатковими елементами

Якщо ви хочете купити комп'ютерний стіл з надбудовою в Україні, необхідно враховувати кілька важливих критеріїв:

  • Конструкція підбирається під розміри вільного простору. Якщо в кімнаті є багато місця, можна встановити прямий стіл біля стіни. Такі моделі виглядають масивно за рахунок надбудови і краще виглядають в інтер'єрі, коли стоять впритул до стін. Кутові підходять для невеликих приміщень, де необхідно зберегти більше вільного місця.

  • Висота та габарити столу підбираються під параметри людини. Мінімальний розмір стільниці у моделях з надбудовою – 80 см, але цього недостатньо для одночасної роботи з паперами та ноутбуком. Якщо під час роботи потрібно переглядати різні документи, краще вибрати стіл зі стільницею від 1,2 м.

  • Тип надбудови. Виробники пропонують різні варіанти надбудов залежно від переваг користувача. Може придбати модель з полицею під монітор, щоб екран знаходився на невеликому висоті від стільниці. Стандартні варіанти надбудов – це полиці та осередки для зберігання канцелярського приладдя.

Залежно від того, в якому стилі ви хочете оформити офіс, підбираються меблі певної категорії. Так, у сучасному інтер'єрі добре виглядають конструкції з високими наскрізними надбудовами. Такі меблі не виглядають масивними, але зручні у використанні. Для класичного інтер'єру можна вибрати прямий стіл, який встановлюється впритул до стіни з невисокою надбудовою у вигляді декількох поличок.

У нашій компанії можна купити комп'ютерний стіл із надбудовою в Україні, який стане головним елементом меблевої композиції в офісі. У каталозі представлений широкий модельний ряд за доступними цінами, а наші консультанти допоможуть швидко підібрати модель в потрібному стилі.