Спальні з ДСП

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Розмір спального місця
Направляючі
Результатів 118 од.
Сортувати:

ДСП – це деревно-стружкова плита, яка виготовлена ​​з пресованої деревної стружки та низки синтетичних добавок. Такий матеріал багато в чому подібний до МДФ, але має інші експлуатаційні характеристики. ДСП найчастіше використовується для виготовлення корпусних меблів, тому що має відмінні показники механічної міцності. Однак плити погано підходять для меблів, які призначені для установки в приміщення з підвищеною вологістю. Якщо ви шукаєте недорогий та практичний гарнітур, пропонуємо купити спальню із ДСП в Україні.

Переваги і недоліки

У меблевих гарнітурах для спальні часто використовується ДСП, тому що подібний матеріал відрізняється невисокою вартістю та практичний у щоденному використанні. Додатковою перевагою є і те, що матеріал не боїться високих температур і добре обробляється.

Головний недолік меблів у тому, що при виготовленні ДСП використовуються синтетичні смоли. Деякі компоненти такої категорії вважаються небезпечними для людини, тому виробникам необхідно дотримуватись встановлених технічних вимог і ретельно підбирати сировину для виробництва меблевих плит. Якщо ви хочете купити спальню із ДСП в Україні, найкраще купувати такі меблі у великих магазинах або у представників меблевої фабрики. У цьому випадку ви можете не сумніватися в якості товару, що купується, і перевірити сертифікати якості, щоб переконатися в екологічності товару.

Загалом меблі для спальні підбираються за стандартними критеріями і предмети обстановки повинні виглядати гармонійно на навколишньому фоні. Спальний гарнітур не повинен бути надто масивним і займати весь вільний простір у приміщенні, але й залишати багато незайнятого місця теж непрактично.

У каталозі нашої компанії представлені меблі від різних виробників, тому ви можете купити спальню із ДСП в Україні за доступними цінами у нашому магазині. Консультанти компанії допоможуть вибрати гарнітур у потрібному стилі та розмістити всі предмети обстановки таким чином, щоб інтер'єр виглядав затишно та був зручним у щоденному використанні.