Спальні з ДСП

Фільтри пошуку
Ціна
-
грн.
Виробник
Матеріал корпусу
Фасад
Варіант розмірів спального місця
Ширина ліжка
Довжина ліжка
Відділення для білизни
Довжина шафи
Висота шафи
Глибина шафи
Довжина тумби
Висота тумби
Довжина дзеркала
Глибина дзеркала
Висота дзеркала
Довжина туалетного столика
Глибина туалетного столика
Висота туалетного столика
Довжина комода
Висота комода
Глибина комода
Товщина кромки
Результатів 135 од.
Сортувати:
Набір Ramon 6DV
Набір Ramon 6DV
30 498 грн.
Набір Linz
Набір Linz
29 920 грн.
Quadro Set 4 DV
Quadro Set 4 DV
24 174 грн.
Набір ASTI 6DV.
Набір ASTI 6DV.
26 418 грн.
Набір ASTI 3DV
Набір ASTI 3DV
20 604 грн.
Набір ASTI 4DV
Набір ASTI 4DV
22 100 грн.
Спальня
Спальня
13 630 грн.

ДСП – це деревно-стружкова плита, яка виготовлена ​​з пресованої деревної стружки та низки синтетичних добавок. Такий матеріал багато в чому подібний до МДФ, але має інші експлуатаційні характеристики. ДСП найчастіше використовується для виготовлення корпусних меблів, тому що має відмінні показники механічної міцності. Однак плити погано підходять для меблів, які призначені для установки в приміщення з підвищеною вологістю. Якщо ви шукаєте недорогий та практичний гарнітур, пропонуємо купити спальню із ДСП в Україні.

Переваги і недоліки

У меблевих гарнітурах для спальні часто використовується ДСП, тому що подібний матеріал відрізняється невисокою вартістю та практичний у щоденному використанні. Додатковою перевагою є і те, що матеріал не боїться високих температур і добре обробляється.

Головний недолік меблів у тому, що при виготовленні ДСП використовуються синтетичні смоли. Деякі компоненти такої категорії вважаються небезпечними для людини, тому виробникам необхідно дотримуватись встановлених технічних вимог і ретельно підбирати сировину для виробництва меблевих плит. Якщо ви хочете купити спальню із ДСП в Україні, найкраще купувати такі меблі у великих магазинах або у представників меблевої фабрики. У цьому випадку ви можете не сумніватися в якості товару, що купується, і перевірити сертифікати якості, щоб переконатися в екологічності товару.

Загалом меблі для спальні підбираються за стандартними критеріями і предмети обстановки повинні виглядати гармонійно на навколишньому фоні. Спальний гарнітур не повинен бути надто масивним і займати весь вільний простір у приміщенні, але й залишати багато незайнятого місця теж непрактично.

У каталозі нашої компанії представлені меблі від різних виробників, тому ви можете купити спальню із ДСП в Україні за доступними цінами у нашому магазині. Консультанти компанії допоможуть вибрати гарнітур у потрібному стилі та розмістити всі предмети обстановки таким чином, щоб інтер'єр виглядав затишно та був зручним у щоденному використанні.